• eğer çok artmışsa, nazi ayıklaması ile beraber hiç bir dine saygı duyulmayan bir ülkeyi bana fethettirecek haber
  • yobazlaşan kesime göre oldukça düşük.
  • baba vanga kehanetlerine göre 2070 de neredeyse tüm dünya ateist olacak fakat 150 yıl sonra avrupa kıtası dahil tüm dünyanın yarısından fazlası müslüman olacak.

(bkz: baba vanga)

edit: başlık altina soyle bi goz gezdirdim, hemen hemen her yazar, caylak degil yazar ankete inanmış bir vaziyette yorum yapmis, o kadar fena bir durum ki iclerinden biri cikip da dememis ki 5 milyon kisiyle yapilan ankette bende vardim. ankete katilan 5 milyon kisiden biri dahi bu ankete katilmaz mi arkadas? nasil bir balon haberdir bu, sozluk yazarlarindan biri bile suphe dahi duymadan oo fevkalade, harika vs. durumuna dusmus. ateistler zeki goygoylugu yapan saf cocuklar bunlar, biz de caylak olarak surunelim buralarda.
  • internet kullanımıyla doğru orantılı artmaktadır. hele bide 2010 kuşağı bi büyüsünler, toplumun farklı kademelerinde yer bulsunlar siz o zaman görün kaç ateist, kaç dindar varmış.
    ayrıca önceden de çok fazlaydı ancak kimsenin dillendirmeye pek cesareti olmuyordu.
    (bkz: sivas katliamı)
    (bkz: maraş katliamı)
    (bkz: çorum katliamı)
  • süper olay.
  • bayramdan sonra kimlikteki din hanesini sildirerek +1 kişi olarak nüfusu arttıracağım eylemdir.
    üşeniyordum hep.
  • bu kadar rezillikten sonra az bile artmış..
  • inançlı biriyim fakat dindar olan toplumların icraatları sayesinde bu nüfusun dünya genelinde artacağına inanıyorum
  • benle konuşan olmadı lan bu sayıyı nasıl buldular?

eksiktir o sayı. daha fazla olması lazım.
  • ateistler kendilerini üstün görme hevesine girmez de tevazu gösterirlerse, çok daha hızlı artacağı kesin.
hesabın var mı? giriş yap