şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir gün uyanıp, etrafta bir sürü sevişen çift gördüğümüzde gerçekleştiğini anlayacağımız devrimdir... insanlar sokakta "bize her yer seks" pankartları açıp çırılçıplak dolaşacak, sevgiyle çoşacaklardır...toplumumuzun insan bedeni üzerindeki tahakkümü bitecek, beden diğer bir bedenle özgürçe birleşecektir...böylece damacanalar,rulmanlar, tavuklar ve eşekler rahat bir nefes alacaktır....bakkallar sex shop'a dönüşecek, kütüphaneler seks kitaplarıyla dolacaktır... ayrıca kondomlar ücretsiz olacaktır ama korunmak istemeyen çifler de anlamsız yere eleştirilmeyecektir... "o kızı nasıl götürdüm ya" gibi kompleksten kaynaklı düşük iq içeren erkek muhabbetleri de son bulacaktır...evlenmenin yapay, insanlar tarafından uydurulmuş bir şey olduğu gerçeği ortaya çıkacaktır ve bu gerçeğin ortaya çıkmasıyla insanlarımız karşı cinsle özgür seks yapabilmek için imam nikahı gibi sahte yollara başvurmayacaklardır.. evlenmeden seksin dinen caiz olmamasının sebebinin küçük kızlara ya da büyük damacanalara tecavüz edenlerin varlığı olduğunun farkına varacaklardır ve günah yapma özgürlüğünü kullanacaklardır (cübbeli'ye selam)...işte o zaman gerçek anlamda seks otobüsleri, trenleri, vapurları olabilecek ve normalde sıkıcı olan yolcukluklar çılgın seks aktiviteleri ile renklenecektir...her devrim gibi kendi çocukarını yiyecektir ayrıca.. bu işi ilk örgütleyenler aşırı seksten ya zayıf düşüp ya da hastalık kapıp öleceklerdir... neticede her devrimin bir bedeli olacaktır...
 • sevgiye giden aşkın kıskançlıkla beslendiği gerçeğinden hareketle bırak türkiye'yi norveçte bile gerçekleşmesi zor hikaye...aşk olmadan seks isteyenlere alternatif zaten yeterince mevcut.
 • açıkçası şöyle bir şey: erkeklerin istemesiyle,
  "bakire çıkmadı.." diye evine geri gönderilen gelinlerin olduğu bir ülkede,
  şüpheli her durumda bekaret kontrolü yapılan kadınlar olduğu sürece,
  bakire raporuyla gurur duyan mankenlerin olduğu bir ülkede,
  "eşcinsel rolleri canlandırmam.." diyen oyuncuların saygı gördüğü bir ülkede,
  kadınlarını örtünmek zorunda bırakan kültürel/toplumsal/dini dogmalar hüküm sürdüğü sürece,
  töre ve namus cinayetlerine "indirim.." yapıldığı, tecavüz davalarında mini eteğin "ağır tahrik.." sayıldığı bir hukuk sisteminde,
  namus kavramının her zaman kadın (ve onun cinselliği..) üzerinden tanımlandığı bir ülkede,
  kafalardaki patriyarkal yapı çökmediği sürece böyle bir devrim olmaz..
 • bence çoktan olmuş da sizin haberiniz yok.
  (bkz: penisiyle ayak masajı yapan erkek)
 • hilal cebeci gibi siradan insanlarin meme gucunu negatif etkileyecek durum. cinsellige doymus bir millet olarak "ahahah niye acildin sacildin ki simdi durduk yere?" der, guler geceriz zannedersem.
 • erkeklerin evrilmesiyle mümkün.
 • imkansıza yakın bir durum?! ya da öylemi gerçekten!!
  (bkz: cinsel devrim/@mimiko)
 • erkek egemen ve homofobik zihniyetin ve bu zihniyetin ürettiği sorunlu söylemlerin ortadan kalkmasıyla mümkün olabilecek olaydır.