şükela:  tümü | bugün
  • her yer erkek dolu, metrobüse biniyorsun, 100 kişinin 90 ı erkek, bunların %90 ı da amele, 2 hatun görelim diye sokağa çıkıyoruz, her yer erkek dolu, duraklar, caddeler, kafeler, bu nedir kardeşim?

şimdi bunların içerisinde kendini yetiştirmiş, iyi bir üniversite mezunu, ülkeye katkı sağlayan, üretime bir şekilde entegre olanları çıkarınca, işe yaramaz %90 lık bir kitle kalıyor. gereksiz kalabalık yapıyorlar, metrobüs dolduruyorlar, yolları dolduruyorlar, bankları, parkları, sosyal hayatı boş boş dolduruyorlar.

yani desen ki faydalı bir güruh bunlar, bir şeyler üretiyorlar, öyle bir şey de yok. büyük çoğunluğu hayatını devam ettirmekten başka hiçbir işe yaramayan kitle, şurada burada asgari ücretle çalışan ve gereksiz kalabalık yapan insan topluluğu.

bir de hiçbir özellikleri olmadığı halde önüne gelen kıza yazılıp, kızların egosunu yükseltiyorlar.

yani dostlar kusura bakmayın ama, kendi hayatınızı köle gibi, 1 tane patronun zengin olması için harcıyorsunuz, bize de külfet oluyorsunuz.

yav kardeşim, türkiye'de 3-4 bin lira para için gece gündüz ne diye çabalıyorsunuz? zaten hiçbir niteliğiniz yok, bari gidin amerika, körfez ülkelerine, ayda bir kaç bin dolar kazanın,

yani ben anlamıyorum neyin mücadelesini veriyorsunuz, amelelikten yükselerek ceo olan gördünüz mü siz hiç?

zaten çalıştığınız sektör hizmet sektörü, pek zeka gerektirmeyen işler, ne diye bu ülkede zaman harcıyorsunuz, zaten kızlar da parası olmayan erkeği istemiyor, gidin bari aynı nitelikte işi dolar üzerinden yapın.

har yer erkek arkadaş, gidin de kurtulalım be kardeşim.

not: kadınların güzel olanları kalabilir.
  • sözlükte de gözlemleyebildiğimiz durum.
  • arap kültürünün sokakta gözlemlenen sonuçlarından biri. kızlar eve hapsedilir, çocuklar karşı cinsle konuşmadan büyür. ne erkekler kadınlarla, ne de kadınlar erkeklerle iletişim kurmayı öğrenemez. erkekler 7x24 patlamaya hazır, kızlar endişeli.
  • o saatte sokakta ne işi varmış diyerek yaratılan acı tablo.
  • doğru tespit. dışarıdaki 10 insandan 8i erkek falan. baskıcı aileler bi salın kızlarınızı yav.
  • sen intihar et, bir erkek eksilsin. sen de rahat et, biz de.
  • yaşadığım yerde tam tersi mevcut, yoğun göçveren ve kızları baskı altında olmayan medeni bir ildeyim, baskı olmadığından mıdır nedir yöre kızları türkiye ortalamasının üzerinde bir güzelliğe sahip, iş hayatında da aktifler. kurban olduğum rabbim dağına göre kar yağdırıyor.
  • erkek oldugumuz icin ozur dileriz...
  • iki insan göreyim diye dışarı çıkıyorum, göz zevkim moralim sıfır dönüyorum amk. kız erkek farketmez. deprem olsa da kurtulsak şu pakistanlı kılıklı gereksizlerden.

yer: medeniyet timsali kadıköy
  • yillar once bir rus arkadasim tr'ye gelmisti. ilk defa sokaga cikmisiz, etrafi gosteriyorum falan. kizin bana 10uncu dakikada daha ilk dedigi sey, ne kadar cok erkek var, kadin nufusu mu az?

he dedim erkek bol bizde sizde de kadin bol, dedim napsak su ulke iliskilerini bir daha mi gozden gecirsek?

o da zaten kadin abazalardan, gozler fildir fildir. zaten tanidigim tum kadin ruslar o sekil, bence turk erkegi ustesinden gelir bu isin. aslandir, kaplandir turk erkegi..