şükela:  tümü | bugün
  • bu konuda 21 mart-23 eylül arası kültürel yasak kalkmalı ve bu sıcak günlerde kadınlar gibi efil efil gezebilmeliyiz. gerekirse ağda da yaparız... şu durumda pantolonun içinde cayır cayır yanıyorum. tuvalete gidince fark ediyorum ki alt kısmım alüminyum folyonun içinde pişmiş tavuk gibi olmuş... bu konuda kadın, erkek herkesten destek bekliyorum.

not: kapri ve şort da yetmiyor çoğu zaman. her yerde de giyilmiyor. ciddiyeti yokmuş gibi saygısızlık olarak görenler var. bu işi etek ile toptan çözeriz.
  • ingiltere'de yeni kural gereği inşaat işçilerinin şort giymesi yasaklanınca, protesto olarak etek giyen erkekleri akla getiren önerme.

bkz1
    bkz2
    bkz3
  • tabii lan manyakmisin ? giyelim de esnaf abiler yolda yürürken bizim de götümüze baksin..

türkiye lan burası,etek giydin diye erkek demez tecavüz ederler,kendinize gelin amk.
  • desteklediğim kampanyadır.
  • etek giyen kadın kalmayan ülkemde erkekler etek giymek ister olmuş. şuan kuşadası'nda ikamet ediyorum. ve etek giyen kimse yok. pantolon bile çok nadir. herkes şort giyiyor. erkekler sadece pantolon giyiyor. ya da diz altı şort, kapri.