şükela:  tümü | bugün
  • sokağa çıkıyorsun esmer ve çirkin
    işe gidiyorsun esmer ve çirkin
    spora gidiyorsun esmer ve çirkin
    tanışma uygulamasına giriyorsun herkes esmer ve çirkin

adam uzun boy üçgen vücut yapmış, ama suratı çirkin, teni esmer, kafası kel. hükmü yok yaptığı vücudun.

cumhurbaşkanımızın kumral olması göz önüne alınarak artık bu konuda bir şeyler yapılmalı.
  • kavimler göçünde atalarım tarihin gördüğü en çirkin ırklarla crossbred olduğu için kültigin han'a o konuda ben de kırgınım.
  • (bkz: çünkü ülkede kadınların sarışın ve afet olması)

genetik kodlarımızın içine edilmesi sebebiyle ülkece çirkiniz işte lan. şunu bi orta yolda buluşturalım artık. kendine bakan ya da doğuştan kodları şanslı küçük bir kesim dışında yağlı, koca götlü, kel ve tipsiziz arkadaşlar. boy ortalamamız da ekşi insanları hariç 1.65 hepi topu. neyin derdindeyiz?
  • doğru bir önermedir.
    kendimden biliyorum.
    edit: esmer değilim
  • hatta arttırıp (kendimden biliyorum) esmer ve çirkinin yanında hint fakiri tipli, gözünün feri kayıp, teni kayış rengini almışlar var.
  • allah'tan balkan göçmenleri varda oradan biraz yükseltiyorlar tip ortalamasını.
  • karizmatik olmak farklı bir şey, yakışıklı olmak farklı bi şey bence. türk erkeklerinin genel olarak karizmatik olduğunu düşünüyorum. ama yakışıklık diğer bir deyişle güzellik zevkten zevke göre değişir. misal sarışın toplumda yetişmiş yabancı kızlarımız da esmer seviyor olabilir. ya da kimisi çıkar ben esmer seviyorum der, senin çirkin dediğin çocuğu beğenir. bazı kalıpları standartlaştırıp kriterlerinizi genellemeye yaymak etik değil gibi sanki, bilemiyorum. mesela bu entry "türk kadınlarının.." diye açılsaydı, klavye tuşlarınızı yağlayıp teker teker yazara itecek linç tayfaya dönüşürdünüz.. adil ve hoşgörülü olmak lazım bu hayatta
  • cumhurbaskanimiz kumraldir cunku kendisi rizelidir.

cumhurbaskanini son derece tenzih ederek soylemek isterim ki karadenizli erkeklerin ten ve sac renkleri iyidir. yatirim tavsiyesidir.
  • açık renk seven yazar beyanı.
  • ben de esmer ve çirkinim ama nasıl oluyor da bu tipler slav ya da nordic germanic kızları götürüyorlar.