şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: milli ot marul)

edit: başlık başa kalmış.
  • ayran varken çok da gerek olmayandır.
  • uyuşturucu mafyasıyla baş edemeyecekleri için gerçekleşmesi pek mümkün değildir. ancak devlet babam bu yoldan gelecek önümüzdeki 5 yılın vergisini hesaplarsa bir temizliğe girişip, bakanlardan birinin oğluna üretim & dağıtım izni verebilir.

gerçekten turizmi patlatacak bir olay olur. hem kafası güzel halkı idare etmek de kolaydır. eylem mi var? abi boşver ölümlü dünya, barış sevgi, hafta sonu kaz dağlarında kamptayız katıl sen de..

henüz istatistiği olmasa da, erken ölüme sebebiyet veriyorsa ek emeklilik ödemelerinden de kurtulur devlet. karlı yatırım.
  • şu an olduğundan daha az tüketilmesine neden olacağına kalıbımı basarım.
  • neden uyusturucu mafyasi ile bas edilememesine sebep oluyor onu anlamadim. legal olan bir malin satisi otomatikman o mali illegal olarak satan sektorun cokmesine sebep olmuyor mu ?

hayir, bunun zaten yapilmis ornegi, denemesi olmasa bi derece.
  • devletin halk sağlığı için yapması gereken düzenleme neden mi illegal olması esrarı cidden gateway drug haline getirebiliyor ayrıca üzerindeki bir ton tarım ilacı böcek ilacı esrarı tamamiyle olduğundan çok daha zararlı hale getiriyor ve unutmayın tabular ilgi çeker. bu yüzden bu düzenleme kullanımı baya düşürecektir
  • desteklenmesi icin her boka "amerika'da boyle diyen" akit tayfasini goreve davet edebilirsiniz. "amerika'da boyle" olan herseye ellerinde tuzlukla kosuyorlar bu ara.
  • esrarın gateway drug olmasının sebebi esrarın kendisi değil satılma koşullarıdır. yani sigarayı yasaklasanız ve bunu da eroin satanlarla aynı ekipler satsa, "sigara bir gateway drugdır" diye gezinebilirsiniz. esrarın yasal olarak cafelerde ya da eczanelerde satılması sadece mafyayla ilişkisini kesmez, gateway drug olma özelliğini de ortadan kaldırır.

verili saçma "durum"un neden olduğu "sonuc"u "neden"miş gibi sunmak da logical fallacy'nin allahı olsa gerek.
  • esrarkeşlerin desteklememesi gereken, bana kalırsa dillendirmemesi gereken.
    burası neresi? türkiye. bu devlet vatandaşına kitlemeden, yaptığı işin parasını 2-3 kez çıkarmadan iş yapar mı? hayır. zaten cebimden çıkan her parada bir şekilde vergi alıyor bu devlet. bir de esrar yasal olsun, esrardan da mı vergi alsın?
  • resmi olarak böyle bir şey olmasa da illegal olarak dönen sistem birilerinin garantörlüğünde dönmekte. yoksa on beş yıldır torbacılıkla uğraşan dallamaların, bu süre içinde sürekli işleri ilerletmelerini ve oto yıkama dükkanlarında her gün dombıra rte'li versiyonunu çalmalarını açıklayacak bir veri yok elimde.