şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: kıymalı börekteki kıyma miktarı)

  aslına bakarsanız üstteki başlığı görünce artık ben de bu başlığı açayım dedim.
  türkiye’de o kadar çok alavere dalavere dolandırıcılık ahlaksızlık haksızlık var ki bunlar çok normalleşti. bu yapılanlara sesinizi çıkartmadığınızda ise haksızlığı vs yapan yapmaya normalmiş gibi devam ediyor. sesinizi çıkarttığınızda ise karşı taraf hemen zeytinyağı gibi üste çıkıyor. onun için mecburen olay çıkartmak gerekiyor. bu da o gününüzün sinirden altüst olması demek ya da neden sabahtan akşama kadar ben olay çıkartmak zorundayım.
 • doğru tespittir ama mesela benim olay çıkarmaktan anladığım sesimi yükseltmekken, karşı tarafınki beni vurmak olabilir.

  bu nedenle dikkat edin. sokakta gezen ezik, aşağılık kompleksini cehaletin getirdiği şiddet dürtüsüyle harlayan kalabalılık bir kitle var.
 • bir ortadoğu ülkesi insanının ifadesidir.
  olay çıkartma kardeşim medeni yollardan ara hakkını olay çıkartıp milletin huzurunu kaçırmaya ne hakkın var. senin gibiler gidip trafikte okulda hastanede zorbalık yaparak haklarını alacaklarını sanıyorlar. belki başınıza haksız durumlar gelmiş olabilir ama bu yazdıklarınızdan destek alarak masum insanlara zarar vermeyi hedefleyen bir kitlenin barutunu ateşliyorsunuz daha sağduyulu davranmak adına adalet istiyorsanız adil olacaksınız. hergün böyle insanlar görüyorum kanunları varlığına inanmayıp kendisine zorluk çıkarıldığını iddia ediyor kaş göz hareketi ile usulsüz işini halledemeyeceğini anlayınca da magdur ayağına ortalığı ayağa kaldırıyor ülke kanunlarından bihaber cahil halkımız da "yaaa bak adaın işini halletmiyorlar zalim bunlar alayını döve döve öldüreceksin" diyor.
 • doğru tespit mesela oyların çalınmıştır. adam gibi söylüyorsun anlamamazlıktan geliyorlar.