şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kökeninde (bkz: açık oy gizli sayım) olanlari hoplatan aciklamadir.

2-3 milyon oyun calindigina falan ciddi ciddi inaniyorlar sjsjaixhsisn. ahahah gerizekali comarlar.

sorsaniz chp tek basina yillardir iktidar ama o hirhiz akepe yok mu o hirhiz.

gelmişken kendilerinden olan oy ve otesinin referandum sonuclarini da ekleyelim de yalan, iftira dolu, bol manipulasyonlu entryleri ayirt edebilelim.

link

edit: şu haberi vermezsem bi tarafim şişecek shsjhd

--- spoiler ---

aydın'da chp'nin delege seçiminde oyların imzadan fazla çıkması sonucu arbede çıktı

--- spoiler ---

link

hirhiz akape cehepe secimlerine de el atmis!!1!!!
  • hadi öyle olsun diyelim. e iyi de bu bir itiraf değil mi! seçimlerde hile yok ama onun dışında her yerde hile var yani. e o devleti 20 seneden beri sen yönetiyorsun, nasıl hile var, niye bitirmedin demezler mi adama? heh işte hikayenin en acıklı kısmına geldik. demezler güzel kardeşim, demezler.
  • hile değildir o, kedidir kedi.
  • açıkçası seçimlerde büyük miktarda oy çalındığına inanmıyorum. görevli ya da görevsiz bir şekilde çok sayıda seçim takip ettim, hiçbirinde sorun yaşanmadı. köylerde ve küçük ilçelerde birtakım sıkıntılar olabilir ama bunlar da baraj partileri için aşağı yukarı eşit düzeydedir. dolayısıyla bu kediydi, elektrik kesintisiydi gibi bahaneler sadece seçim kaybetmenin vermiş olduğu suçlu arama psikolojisinden kaynaklanıyor. hayır, önünüze gelene aktroll diyorsunuz da ak parti'nin bu kadar oy alabileceğine neden inanmıyorsunuz?