şükela:  tümü | bugün
  • belgesel kanallarını katmazsak bir tane düzgün kanal olmaması durumu. düzgün bir eğlence programı yok, düzgün bir dizi yok, haberler desen izlemeye vicdanın el vermiyor. aptal siyasetçilerin propagandası ve acıdan başka bir şey yok. eğlence programları desen yine orayı da aptallar ele geçirmiş vaziyette. şu tiyatro sahnesinde şive yaparak mizah yaptığını sanan tiplerden başka bi şey bulunmuyor. yine dizimsiler aynı şekilde ülkeye tv girdiğinden beri aynı aptal aşk hikayesi işleniyor, bi de son zamanlarda şiddet duygularını tatmin etmeye çalışan bol silahlı diziler, vatan millet ajitasyonu. bir tane sanat konuşulan, çevre problemlerinin tartışıldığı, kısaca gerçek dünyaya dair hiçbir şey yok. her şey daha da aptallaştırmaya yönelik. düşünmek demek misyonlarını gerçekleştirememeleri demek. unutmuşum; bir de son zamanlarda artan suçlu bulma programları. devletin yapması gereken şeyleri sunucular yapıyor, evet kitlelere ulaşmak için gerekli fakat olay artık bu denli acı içinde bir toplumun rahatlamaya, bilinçlenmeye ihtiyacı var, zaten problemlerin en önemli kaynağı bu; mantıklı düşünememek.

edit: tv izlemiyorum, tek izlediğim kanal discovery id'di. bi sebepten digiturk'ü iptal ettik.
  • evde tv çalışan ender vakitlerde hemen cartoon network'u açıyorum. ne ilkokul düzeyi siyasi atışmalar, ne ekonomik göz boyamalar, ne 8. dünya ülkelerinden vize kalkması saçmalığı gibi hiçbir çomar mastürbasyonu yok.

haber lazımsa internette belirli kaynaklardan okunur
  • katıldığım önerme.

evde sadece belgesel kanalı izliyorum, sadece belgesel. yok bir haber kanalına geçeyim, 5 dk dayanamıyorum. allah belanızı versin diyerek geçiyorum belgelsellere yine.

o hale geldim ki, artık nasıl altın aranacağını, götümle nasıl ateş yakılacağını, mars'ta nasıl hayatta kalınacağını ezbere söylerim. ayrıca kuantum fiziği ve karadelikler, gökadalar hakkında da epeyce konuşabilirim.
  • tivibu aldığıma ölümüne pişmanım.

çünkü bütün diziler, filmler kesiliyor.

+18 ibaresi olan bir diziye veya filme "bip" koymak, görüntüleri kesmek, "flu" yerleştirmek, markayı bilmem ne yapmak neyin kafasının ürünü bilemiyorum ama resmen hastalıklı bir zihniyet.

televizyon açtığımda içim sıkılıyor, ne boktan memleket diyerek kapatıyorum.
  • (bkz: tele1) (bkz: krt tv) (bkz: halk tv)
    opsiyonel olarak (bkz: bloomberg)

tv ile senelerdir alakam yok, ama yandaş olmayan bakın kaç kanal saydım.
  • medya sektörü ürünlerini oluştururken yapımlarını, müşterinin beklentilerini göz önünde bulundurarak oluşturuyor.bazı kanallar ise hiç oluşturmayıp kemal sunal filmlerini döndürüp döndürüp yayınlıyor. yeni programlar da halkın beğendiği kalitede ve tarzda yapılıyor. halkın kalitesi de ortadayken bbc tadında yapımlar beklememek gerekiyor.

kaliteli yapım beklentisi olanlar için maalesef film ya da dizi izlemek, daha iyi bir tercih olacaktır.
  • iki yıl önce televizyonum bozulduğunda, yerine yenisini almamamın en büyük sebebidir.
  • tv'ye sadece haberler için bakarım. genelde yemek falan yerken. her zaman değil. ntv, cnnturk ve bloomberght dışında kanal açmam. internet varken tv çok gereksiz. uzun yıllardır izlemiyorum. bence içerik olarak tamamen çöp. bir de utanmadan reklam veriyorlar sabah akşam sanki doyurucu bir içerik sunmuş gibi.
  • (bkz: lağım kanalları) nı yok sayın,

(bkz: halk tv)
    (bkz: fil tv)
    (bkz: tele1)
  • aaa olmaz mı cartoon network var. yetmedi mi, nat geo kanalları var. yeter, kafi. zaten fazlası da zarar.