27 entry daha
  • videoda üzüntü sebebi olan tek şey söz konusu şahsın elmacık kemikleri kırılana kadar dayak yememiş olmasıdır.
  • sonumuz iyiye gitmemektedir.
  • fas'ta 2 iskandinav dağcı kadının öldürülmesi.

aynı mantık. 81 ilde yanı başınıza plansız programsız yerleştirilen milyonlarca kaçağın çoğunun düşünme biçimi bu. eline imkan versen neler olacak sen hesap et. sonra islami terör neden yükseliyor nasıl yandaş buluyor deyince bık bık bık. şiddet düşkünü çöl neslinize lanet olsun sizin.
  • yavaş kessin dediğm suriyelidir.
  • hala şunlara laf diyenleri ırkçılıkla suçlayan tipleri görüyoruz. mülteciler hep şehir merkezlerine şehirlerin en güzel yerlerine yerleştirildi. siz şehrin dağlarında yaşadığınız için pek suriyeli görmemiş olabilirsiniz, yani bekara karı boşamak kolay. gelin gündüz vakti kahvehaneleri bir gezelim hep suriyeli dolu yaş ortalaması 25 civarı. ama lafa baksan kadın çocuk derler. pek yerel gazete okumuyor olabilirsiniz şehirlerde sürekli işid operasyonları oluyor ve bunları yüzde 85'i bu göçmenlerden çıkıyor. geceleyin 11 12 de 5li 6 lı çete halinde geziyorlar. bugün bunlara destek verenler ileride bir terör sorunuyla karşılaşırsak utanacaklar, silecekler o twitlerini mesajlarını, paylaşımlarını. eğer çok isteyen varsa kendi evine alsın beraber yaşasınlar. ama uzaktan çevrende hiç yokken konuşursan bu ses uzaktan havlama gibi gelir. o zamanda gelir sana tasmayı takarlar.
  • dünyanın hangi ülkesine mülteci olarak giderseniz gidin, sizi ilticaya zorlayan tehdit kalktığında o ülke sizi geri gönderir. (vatandaşlık almışsanız ayrı)
    örneğin kanada’ya gittiniz, türkiye’de eziliyorum, mezhebim yüzünden hayati tehlikem var dediniz, iltica talebiniz değerlendirmeye alınıyor. süreç devam ederken türkiye’ye dönüp akraba ziyareti ya da tatil için gelirseniz geri döndüğünüzde gümrükte polis size: “güzel kardeşim madem tehlikedeydin, zordaydın, nasıl gittin ülkene rahat bir şekilde ve nasıl döndün diye sorar.
    sizi kapıdan almazlar, doğru ülkene gönderirler.
    suriyeliler rahat rahat bayramlarda 1 - 2 aylığına ülkelerine gidiyor, elini kolunu sallaya sallaya geri dönüyor?
    kum tanesi kadar zekası olan işin farklı bir boyutu olduğunu anlar!
    bir an evvel tüm suriyeliler huzur ve güven içinde ülkelerine dönmeleri gerekiyor. zengin bir ülke değiliz. kendimize bakamıyoruz zaten.
    artık bu iş kabak tadı vermeye başladı!
  • "ne mutlu türküm diyene diyemeyen defolsun gitsin!" diyen arkadaşa kadar suriyeliye tepkiliydim.

yiyin birbirinizi ete para vermeyin çomarlar. adam olmazsınız siz.
  • ben kendimi düşünüyorum, almanya’da, hollanda’da ya da başka bir ülkede meydanlarda, sohbet esnasında ya da röportaj yapılırken kafa keseceğim lafını bırak bu uslup ve ses tonuyla konuşabilir miyim acaba?
  • suç oranları ortada kardeşim adamlar ülkemizde bizden çok daha az suç işliyor şunu bi idrak edin artık. bunun dışında ırkçılık bir hastalıktır, hatırlatayım. beş sene önce de videoda suriyeliyi uyaran kürt'ün ırkına sallıyordunuz. bu arada olayın aslını bilen varsa anlatsın video baya manipülatif, ona göre değerlendirelim. hoş elemanın elle tutulur pek bir yanı yok gibi ama her şeyin doğrusunu bilmek iyidir.
  • bizim milleti anlamıyorum amına koyayım, adam kafa keseceğim diyor şu orospu çocuğunu linç etmiyorlar. bunları ülkeye getirenlerin allah belasını versin.
139 entry daha
hesabın var mı? giriş yap