şükela:  tümü | bugün
  • bugün itibariyle sinovac aşılarının yapılmasıyla başlayan durumdur.

https://www.haberturk.com/…asliyor-haberler-2936715

hayırlı olsun.
  • umarım bize kabaran bir şeyler yoktur...

koskoca ülke kurbanlık koyun gibi bekliyor. iyi
    veya kötü sonuçlarını hepberaber yaşayacağız.

umarım kötü bir durumla karşılaşmayız.
  • 80 milyon nüfusa 3 milyon aşı.
    selam ve dua ile hayırlı aşılar.
  • iğneden aşıdan korkmam da, aşı olurken sayın bakanın gözündeki acıyı gördüm. kesin acıtıyor aq, zaten sinovac ööh ya

edit: bazen kısa yazıyım diyorum anlaşılmıyor. çin malı diye acıtıyor sanmadım. acıtıyor diye minik bir espri yaptım, acıtmasının önemi yok. kendime kalçadan iğne yapabilen biriyim, çin malı oluşu zaten içime sinmiyordu birde acıtıyormuş demek istedim de gereksiz oldu. neyse buda böyle olsun.

keşke biontech olsaydık, aşı için çağıracaklar mı ? gitmezsek ne olacak ? pfizer biontechi beklesek mi?
    (dün sormuştum, bir yazar arkadaş 2 seneyi bulur eczanelere gelmesi dedi). pfizer gelene kadar olmasak ne olur acaba? kafada soru dolu
    virüsün çıktığı yerden, uygur türklerine eziyet edip planlı öldüren adamlardan aşı alıyoruz. içime sinmiyor dile getirmek istedim.
  • (#118217771)
    sırf çin malı diye aşının can yakacağını zanneden yazarları gün yüzüne çıkaran başlık.

edit: yanlış anlaşılma söz konusu imiş.
  • az önce aşılanarak gerçekliğini tespit ettiğim başlayış.
  • hiç inandırıcı gelmeyen hadise. 5 tane maske dağıtmayı başaramayan tiplerin 83 milyon insana aşı tedarik edeceğine inanmıyorum. dikkat edin, aşı diye başka bir şey vermesinler. *
  • yarın için randevu aldım. bakalım nasıl olacak..
    evde 18 yaş altı kızım 65 yaş üstü babam var. artık kabus bitsin istiyorum..

eldeki aşı sayısı nüfus için yetersiz. nasıl olacak böyle?

ek bilgi: pandemi hastanesinde çalışıyorum
  • bugün için randevumu aldım. bekliyorum.
  • sağlıkçıların aşı storyleri gelmeye başladı. darısı başıma.