şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bülent ecevit tir.
    haklı sebepler ile takdir ettiğim bir harekattı ecevit gibi politikacılar pat diye kıbrıs'a giriyordu tabi yaptırımları oluyordu mesela (1974'yen beri hiç bir büyük devlet tarafından kktc'nin tanınmaması ) dünya değişti ambargolar öyle hale geldiki gücün varsa adamı kendi ülkesinde açlıktan öldürürsün.

    ambargo var, kimse seni tanımıyor e abin türkiye'de işsizlik diz boyu açlıktan öleceklerdi kktc'liler be ülkede ada'm kalmayacaktı

    mesela türkiye'de kumarhaneler neden kapatıldı biliyor musunuz sayın cahiller dine aykırı diye mi buna inanmıyorsunuz dimi ? :) kumarhanelerin yaptığı istihdam ve ödediği vergi evlere şenlik küçük bir örnek en ufak bir slot makinasının aylık 20.000 euro devlete para ödemesi gerisini sen hayal et ? eğer türkiye kumarhaneleri kapatmayıp tüm kumarhane izinlerini kıbrıs'a vermeseydi kktc'de insan kalmayacaktı da o yüzden ( niye amk kktc'deki müslümana helal , istanbul'da ki müslümana mı haram ? )
  • daha önce üzerinde düşünmediğim, eğer doğruysa ( başka sebebi de olabilir ) çok kurnazca bulduğum fikir.
  • kumarın ocağa incir ağacı dikme temalı tehlikeli bi aktivite olması ile alakalı olabilir.
  • şu anda o kumarhanelerin ekmeğini yiyen biri olarak katıldığım düşüncedir.casinoları çıkarırsan kıbrıs koca bir hiçtir arkadaşlar.gerçekten koca ülkeyi ayakta tutan tek sektör.