şükela:  tümü | bugün
  • 13 mayıs 2014 soma maden ocağı patlaması sonrasi fitratini tahmin bile edemedigim, merak da etmedigim durum. (bkz: evlerden irak)
  • bu can bu bedende oldugu surece, nefes aldigim surece, olabilecek her kanalda protesto hakkimi kullanmak suretiyle kati sekilde karsi cikacagim ve engellemek icin bir vatandas olarak ustume dusen ne varsa fazlasiyla yapacagim potansiyel felaket.
  • kesinlikle kurulmalı. öyle maden patlamalarıyla olacak iş değil bu. ülkeyi komple havaya uçurmak için nükleer şart.
  • başkentinin göbeğinde terörist saldırılar olup engelleyemeyen bir ülkeyiz, yok f-16 lar meclisi bombalar yok kızılayın ortasında bombalar patlar, böyle güvensiz bir ortamdayken nükleer santral yapmak ne kadar mantıklıdır bilemiyorum, bugün meclisin dibinde bomba patlatanlar yarın nükleer santrale saldırı yaparlar, ülkece çok zor günler yaşatır, çok ciddi krizlere yol açabilir. her şeyden önce bu nedenle çok gereksizdir nükleer santral.
  • kim bilir hangi cemaatin elinde kalacak?

nükleer santralleri hep savundum. güvenlik önlemleri savsaklanmadığı sürece, yenilenebilir enerjileri destekleyecek şekilde kullanımının; fosil yakıtlardan vazgeçmek için en gerçekçi yol olduğunu düşündüm.

ama ortadoğu kafasıyla olmaz bu iş.