şükela:  tümü | bugün
  • durup dururken dikkatimi çeken bir diğer kültür yoksunluğumuz.

evet, efes kızlarımız var. türkiye'de gerçekten bir örnek bu. profesyonel anlamda ponpon kızlar ve ellerinden gelmeyen numara yok. lakin bunun dışında ben bir geleceğimiz olacağını düşünmüyorum bu ponpon meselesinde.

mesela fenerbahçe ülker'in ponpon kızlarına bakınca ne kadar geride olduğumuzu anlıyorsunuz. sakallı ponpon kız mı olur ? bunun dışında ponpon kızları engellediğimiz zamanlar da oldu.

artık bunları aşalım ya. neden anlamıyorsunuz bu memleketin istenilen refah seviyesine ulaşması için ponpon kızlar bir şarttır. elin gavuru, ponpon kızına dans ettiriyor sonra mikrofonla röportaj yaptırıyor sonra potanın altına koyuyor basketbolcusu üstünden atlayıp smaç basıyor.

velhasılı kelam, bu işi yavaş yavaş geliştirelim, şu ponpon meselesini aşalım, her takım yavaş yavaş ponpon kızları en azından devre aralarında sahneye çıkarsın. bir iki dans edip geri dönsünler.

damacana'ya hallenen insanların memleketine çok şey istiyorum galiba.
  • dünyanın en cinsiyetçi işlerinden biri herhalde şu ponpon kızlık zırvalığı.

üzgünüm sevgili yazar, sen iki üç toto göreceksin diye bunu destekleyecek değiliz...
  • (bkz: basket maçının bukkake festivaline dönüşmesi)

...gibi başlıklar görmememiz için olmamaya devam etmelidir.
  • çağdaşlık ve medeniyetten nasibini alamamış ortadoğulular olmamızdan kaynaklı oluşan durum.