şükela:  tümü | bugün
  • nerden başlasam bilmiyorum ama bu yazdıklarımı okurken olaylara sadece objektif olarak bakmanızı rica ediyorum günümüz siyasetin de ve türk siyasetinin son 15 senesinde bu terim kendini daha çok belli etti. bugünkü siyasete bakarsak sanki senelerce fetoyla kol kola yürüyen parti chp, sanki yıllarca çözüm süreci safsatasıyla pkk’lıları habur’da davullarla zurnalarla karşılayan chp gibi gösteriliyor.hepsini de geçelim şu an televizyonda cnntürk’te doğu perinçek var ve fetö-pkk gibi kelimeleri chp ile yanyana kullanıyor aynı malum şahıs gibi...e tamam da bunları söyleyen insan bir dönsün geçmişine baksın sen ki terör örgütü pkk’lılara çiçek vermiş birisin hala hangi yüzle türk siyasetinde bulunabiliyorsun onu da geçtim nasıl çıkıp da televizyonda chp’yi suçlayabiliyorsun anlamış değilim doğrusu.aynı şekilde şahsım cunhuriyeti başkanı da chp’yi fetoyla pkk ile yanyana olduğu ithamlarında bulunuyor.yıllarca meclis kürsüsünden bas bas bağıran chp’li vekiller değil miydi bu terör örgütünün devlete sızdığını söylemediler mi açık açık? ahmet şık’ın (bkz: imamın ordusu) kitabı daha yayınlanmadan toplatılmadı mı bir sabah baskınıyla? bunlardan hepinizin haberi vardı yok öyle fetö yaptı biz bilmiyorduk ayaklarını geçin! sınav soruları çalınırken de haberiniz vardı onca insanın emeğini çaldınız! ister chp’li olun ister akp’li ister mhp’li ister hdp’li ister iyi partili bugün chp’yi özellikle fetöcülükle suçlamak çok büyük bir ayıptır nankörlüktür,bu zamana kadar fetullah gülen hakkında iyi konuşan bir tane chp’li görmedim eğer sizler gördüyseniz lütfen ama lütfen paylaşın farzı misal oldu diyelim o kişinin şu an chp içerisinde aktif görevde olduğunu da düşünmüyorum ama chp’yi fetoculukla suçlayan akp’lilerin hemen hemen hepsinin fetullah gülen hakkında yere göğe sığdıramadıkları demeçler tek tek usanmadan özel olarak isteyenlere paylaşabilirim.velhasıl ben her insanın bir vicdanı en azından vicdani yanı olduğunu düşünüyorum bu yazdıklarımı elinizi vicdanınıza koyarak okuyun değerlendirin diyeceklerim bu kadar.
  • gün gelecek algı ile karın doymayacak. (o gün gelmiş de olabilir)
    sonra yıkılmaz sandıkları iktidarları öyle yerle bir olacak ki, ilk önce en yakınları terkedecek bunları. sonra enkazın altından çıkan pislikler öyle büyük boyutta olacak ki; "bunlara oy verdim zamanında" demek en büyük utanç kaynağı olacak.
    tıpkı zamanında, gerine gerine "hocefendi" diye bir şarlatanı övmeye doyamayan fetöcü götlerin, bugün en büyük korkularının bunların ortaya çıkması olması gibi.