şükela:  tümü | bugün soru sor
  • gökdelen azlığından mütevellit zor iştir. sürekli yere çakılırsın. minarelere tünesen kafir ilan edilirsin. keşke new york'ta doğsaydım dersin kendi kendine. sonra aklına gariban may halan gelir. utanırsın.
  • kesin feto ile ilişikliği öğrenilir ardından halk tarafından taşlanırdı.
  • adı spider-man değil örümcek-oğlan olurdu.
  • devlet adına çalışmadığı taktirde kesinlikle fetöcü ilan edilirdi. her gün tgrt haber'de aşağıdaki gibi başlıklar görürdük.

"kimseyi umursamayan örümcek adam, her tarafa ağ atıp şehrin düzenini bozmaya devam ediyor..."
    "yangında ölmek isteyen vatandaşı, kurtarma küstahlığını gösterdi!"
  • tayt olmaması gerekir.
  • zordur efendim.
    ülkede neden spider-man yetişmiyor, türkiye'den neden bir spider-man çıkmıyor zannediyorsunuz?
    işgüzarlık boyutunda hamarat bir türk annesi gelir, ağ attığın yerlerde dip köşe temizliği yapar.
    resmen sabotaj. ondan sonra, tutunamadım!
  • her an terlikle ezilebilirsiniz..
  • çocukluğumdan beri kafa yorduğum bir hadisedir. new york'ta sadece manhattan'a sahip çıksan yeterli. beşeri veriler ve mimari de müsait. neredeyse "manhattan'da babam da spider-man olur" dedirtecek.

gel gelelim istanbul'da spider-man'sin, nasıl koşturacaksın. plazalar bol ve yakın diye sadece maslak'ta mı takılacaksın? beyoğlunda iş çıktı, nasıl gideceksin? e bir de karşı taraf var. okmeydanı'na, gazi mahallesinde falan çalışmıyorum dersen bu sefer düşman toplarsın; ki hiç girilmemesi gereken toplar. aman diyim!

bizde en fazla daredevil çıkar. mahalle süper kahramanı.