şükela:  tümü | bugün soru sor
  • gerçekten çok şaşırtıcı bir durum. hani norveçli isveçli falan olsak anlarım gerek yok ya onla mı uğraşıcaz falan deriz. ama her gün farklı bir katliam her gün farklı bir cinayetin yaşandığı pedofili dolu bir ülkede birilerinin çıkıp da "adaleti sağlayayım insanların içini ferahlatayım" diye düşünmemesi çok garip.

    tamam kabul ne kadar etik olduğu tartışılır fakat tecavüz edilip öldürüldü, 5 yaşındaki engelli kıza tecavüz etti gibi haberleri okuduğunuzda içinizde büyüyen o nefreti, kendini adamış ve yetenekli ellere emanet edip bir nebze olsun rahatlamak kulağa fena gelmiyor hani. tamam bir dexter, bir arrow, ya da batman falan beklemiyoruz ama işte ne bileyim insan bekliyor işte.

    belki de vardır bizim haberimiz yoktur. neyse bu entry gg ise haberim olsun sabah kapımda polis spawnlansın istemiyorum. kalın sağlıcakla.
  • memleketin yarısından çoğu şerefsiz, dolandırıcı, sapık, katil, psikopat, ruhsuz, kansız, vicdansız ibnelerden oluşuyor. vigilante olsa kimi cezalandıracağını bilemeyip intihara sürüklenir insan.
  • daha onceden dusundugum realitedir. as biraz vurduya kirdiya becerim olsa cidden denerdim.

    burasi vigilante icin lanet bir cennet.