şükela:  tümü | bugün
  • not: baştan uyarıyorum bu başlıkta da hala hümanistlik kasan olursa net sığırdır.

ülkemizin yüzünü orta doğu bataklığına çevirmesiyle beraber sürü halinde ülkemize doluşan, hatta burada mülk edinip hayatlarını türkiye'de kuran arap ırkı hepimizin malumu.

bugün ise nefretime nefret katan bir olay yaşandı. ailemle bir fastfood restoranında siparişimi beklerken yanımda bir arap kadın ve çocuğu da benim gibi beklemedeydi. siparişim onların olduğu tarafa konulmuştu hazır olduğunda bir baktım ki bu arap çocuk eğilmiş çaktırmadan bizim patatesleri yiyor. görevliye hemen bunu değiştirmesini, amaç görevliye tepki olmasa da çocuğun annesi duysun diye yüksek sesle söyledim. kadın oralı bile olmadı ve siparişimi alırken oldukları yerden bir milim kaymadılar, ben artık çekil diyerek çocuğu ittim belki anlar diye ama yok. görevli de bir şey diyemiyor sonuçta o da müşterisi ve emir kulu. hala bağırıyorum artık herhalde türkçe bilmiyorlar dedim gittim.

restorandan ayrılırken meğer bu kadının ailesi dışardaki masalarda onu bekliyormuş. biz çıkarken iğrenir gibi baktığını fark ettim. ben de ona baktım yüksek sesle de onun hakkında konuşuyorum. meğer bu hanım kızımız türkçe biliyormuş. ailesinin yanında da bir cesaret gelmiş. ben tam kapıdan çıkmışken arkamdan ne?! diye bağırdı. sözlü atışmamız oldu ailem yanımda olduğu için gerginlik çıkmasını istemedim. benim gibi hanımefendiyi de çirkefe çeviren bu araplar size neler yapmaz. bir tane düzgününe rastlamadım. hepsi iş bilmez, adap bilmez, görgüsüz neanderthaller. ait olmadıkları ülkede bu cesareti nerden buluyorlar diyeceğim ama bu çok açık. her gelen arap sülalesini de buraya taşıdı. ileriki yıllarda da bunların çocuklarıyla uğraşacağız. olsun yeni ve güçlü türkiye!