şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bir yasa tasarısı çıkarıyoruz ve sağlık alanına şöyle bir yetki veriyoruz. doğuştan tüm kadınların cerrahi işlem aracılığıyla kızlık zarını bozacaklar ve hesap verme mekanizmasını bekaretten sıyıracaklar. hadi bakalım erkekler yargılasın ne ile yargılayacaklar ? kadınların da bir bağlayıcılığı kalmasın istedikleri gibi sevişebilsinler. yüreğiniz var mı gencolar ? bekaretine değer biçen kezbanlar sizin işinizi bitirecektir bu uygulama. var mısınız ?
  • konunun zar olmadığını, erkeğin sevdiği kadının ilki olmak istemesiyle ilgili toplumda bir paradoksal sorunun oluğunu düşünmekteyim..

    biz erkekler sevmediğimiz kadınlarla yatabilirken, kadınlar ise, sevilmedikleri erkeklerle yatabilirler doğal olarak. sevmediği kadınlarla yalnızlığını unutmak için ilişki yaşayan erkek, bir gün gerçekten seveceği biri ile karşılaşınca, bu seferde yere göğe sığdıramadığı sevgilisinin, onu sevmeyen erkek ya da erkeklerle önceden beraber olma fikrini hazmedemez. geçmişte ki mutsuzluğunun bedelini, sevgilisinin geçmişinden çıkarmaya calışır. sevdiği kadın ona göre bir insan değil prensestir.
    ama öyle duygu avcısı orospu çocukları vardır ki, sırf elde etmek uğruna, ikili oynayarak, gercekliğini kadından gizler. bu durumda kalan kızlar bana göre prensestir. bu durumu süzecek kapasiteli adamlara selam olsun.
  • bırak artık dünyayı
    zarları hileli