• büyücülerin tespit edilip katledilmesi ile bu karanlık çağ son bulmalıdır.
  • ben de suriyeliler ile iliskilendirmistim bu durumu. farkli ve geri kalmis bir kültür. ancak boyleleri buyu vs ugrasir cunku. eskiden duymazdik boyle seyler. ne degisti de bu vahset yaygınlaştı
  • türkiye'de büyücüler varmış da bir zamanlar bunları toplayıp idam etmişler gibi historic bir şey sandım ilk okuduğumda, ya da komikli şakalı harry potter göndermeli bir şeyler bekledim. başlığa girince kanım dondu.

gündemde yer alması ve ciddi yaptırımlarla komple engellenmesi gereken bir durum.

edit:

türkiye'de ki büyücü katliamı/#117457061 entry'niz türkiye'deki büyücü katliamı başlığına taşındı
    -yok, hala olmadı

türkiye'deki büyücü katliamı/#117457061 entry'niz türkiye'deki büyücülerin yaptığı katliam başlığına taşındı
    -sonunda *
  • "vay arkadas derdimizin caresi 2020 yilinda rivialı geralt (bkz: geralt of rivia). sizin yapacaginiz ben medeniyet simulasyonunu seveyim" dedirten durum.
  • orta doğu ülkesinde her şey olabilir
  • ne üfürüğünüz biter ne büyünüz.mk malları.rahat bırakın hayvanları git taş toprak topla onunla büyü yap.ayrıca büyü ne mk.
  • vay bu ülkenin haline
  • etkisinden uzun süre çıkamayacağım resimler..

bakmaya kıyamayacağın güzelliklere, bunu yapabilen insanlarla karşılaşma ihtimali var artık aklımda..
    her karşılaştığımı sorgulamaya itecek olan durum..
  • insanın kanı donuyor ne büyüsü ne medyumu doğru bakırköy akıl hastanesi kardeşim
  • ulan millet uzaya roket fırlatıp çağ olarak ileri gider, biz halâ soda içsem çocuğum erir mi kafasındayız.
hesabın var mı? giriş yap