• türkiye'de büyücüler varmış da bir zamanlar bunları toplayıp idam etmişler gibi historic bir şey sandım ilk okuduğumda, ya da komikli şakalı harry potter göndermeli bir şeyler bekledim. başlığa girince kanım dondu.

gündemde yer alması ve ciddi yaptırımlarla komple engellenmesi gereken bir durum.

edit:

türkiye'de ki büyücü katliamı/#117457061 entry'niz türkiye'deki büyücü katliamı başlığına taşındı
    -yok, hala olmadı

türkiye'deki büyücü katliamı/#117457061 entry'niz türkiye'deki büyücülerin yaptığı katliam başlığına taşındı
    -sonunda *
  • büyücülerin tespit edilip katledilmesi ile bu karanlık çağ son bulmalıdır.
  • ne üfürüğünüz biter ne büyünüz.mk malları.rahat bırakın hayvanları git taş toprak topla onunla büyü yap.ayrıca büyü ne mk.
  • ben de suriyeliler ile iliskilendirmistim bu durumu. farkli ve geri kalmis bir kültür. ancak boyleleri buyu vs ugrasir cunku. eskiden duymazdik boyle seyler. ne degisti de bu vahset yaygınlaştı
  • eskiden beri varsa bile suriyelilerin gelmesiyle birlikte hızla artış gösteren caniliktir.

bu olaylar sosyal medyada baş göstermeye başladığında, bunun suriye'de yaygın görülen bir büyü çeşidi olduğunu söyleyenler olmuştu. ama nedense işin bu boyutunun üzerine pek gidilmedi.
  • "vay arkadas derdimizin caresi 2020 yilinda rivialı geralt (bkz: geralt of rivia). sizin yapacaginiz ben medeniyet simulasyonunu seveyim" dedirten durum.
  • sabah sabah ağzım açık okudum, kedi köpek bacağından umut bekleyen cani embesiller doluşmuş ülkeye. bu halkın cahilliğini hafife alıyorsunuz diye bi tweet vardı, gerçekten de öyle.
  • orta doğu ülkesinde her şey olabilir
  • ulan millet uzaya roket fırlatıp çağ olarak ileri gider, biz halâ soda içsem çocuğum erir mi kafasındayız.
  • büyücülerin, cadıların, medyumların, tacizci üfürükçü hocaların haberleri arttığına ve halk da buna tepki göstermeye başladığına göre avrupa medeniyetinin 1600lü yıllarına geldik demektir. az sıkın dişinizi güzel günler yakındır gencolar.

tanım: büyücülerin büyü adına yaptıkları hayvan mezalimi.
hesabın var mı? giriş yap