şükela:  tümü | bugün
 • türkiye'deki bilhassa 10-25 yaş arası erkek popülasyonun çok ağır şekilde hissettiği cinsel açlığı gidermesini sağlayarak, vatanı milleti büyük bir dertten kurtaracak, ülkemize adeta çağ atlatacak, uzaya götürecek, marsta koloni kurdurtacak çözüm yolları.

  10 yaşından itibaren aklı fikri "karıda-kızda" olan genç neslin işine gücüne konsantre olamadığını, dolayısıyla üretkenliğinin olmadığını görmek zor değil. en temel üretkenlik yeteneğini yok etmişsiniz bir kere. çok bariz bir gerçek olmasına rağmen bunun sebeplerini araştırarak çözüm üretmek yerine iki cinsi birbirinden ayırarak doğal bir ihtiyacı "yokmuş gibi" varsaymak ancak vatan hainlerinin işi olabilir. hiçbir insanı yemekten uzak tutarak onun beslenme ihtiyacını yok edemezsiniz. doğal ihtiyacı olan suyu saklayarak onu unutmasını değil, ağzının ölümüne kurumasını ve son çare olarak kendi idrarını içmesi gibi "sapkın" çözümlere başvurmasına sebep olursunuz.

  ivedilikle kendimize gelerek görmekten korktuğumuz bu gerçeği masaya yatırmalı, kendi ahlaki değerlerimiz ve değer yargılarımızı göz önünde bulundurarak problemin sebeplerini ve çözüm yollarını bulmalı, adım adım uygulamaya koymalıyız.
 • frijit annelerin kızları üzerinde kurduğu nalet baskı ortamını sabit bir parametre olarak alırsak yönetilmesi çok zor bir krizdir. kız annesi denilen kumarbaz canavarın kızı üzerinden sınıf atlama beklentileri olduğu sürece kangren olmaya yatkın bir sorundur. bu arada amaca uygun abuk bir erkek paranoyası yaratılır. türk kızları bu yüzden kafayı yer. (split personality). işte bu yüzden türbanlılar her yerde yiyişip iştahla sakso çekerken orta sınıf cadıların yetiştirdiği muhafazakar kızlarımız bırak sevgili yapmayı olsa olsa titreşimli saç fırçası ile yetinmek zorunda kalırlar.
 • kadınların özgürleşmesinden ve bekaret tabusunun yıkılmasından geçer.
 • zenginler için,
  (bkz: eskort)

  fakirler için,
  (bkz: xhamster)

  toplumsal katılımın sağlanacağı her türlü cinsel açlığı çözme hareketinin içinde bulunabilirim efenim. evet destekliyorum.
 • toplumu bol bol bira tüketmeye teşvik etmek bu yollardan birisine tekabül eder.
 • (bkz: ithalat)

  ülkeye tırlar dolusu, kamyon dolusu, gemi dolusu karı kız getirip şehir merkezlerinden doğaya salmak..
 • (bkz: am)
 • tek bir yolu vardir. soyluyorum.

  kizlar: daha cok vermeniz lazim
  erkekler: veren kizlara orospu yakistirmasi yapmayi birakin gerizekalilar, kendi bindiginiz dali kesiyorsunuz.