şükela:  tümü | bugün
  • bir insanin niyeti reklam degilse bu baslik altina lordfx yazmaz.
    turkiye'de izin verilen maksimum kaldirac 1/10'dur. o yuzden birisi size 1/500 kaldirac teklif ediyorsa spk izni ve denetimi olmayan, hakkinizi arayamayacaginiz bir dukkanla karsi karsiyasiniz demektir, kacin.

turkiye'de spk denetimindeki butun forex firmalari guvenilir olmak zorundadir. size dusen makas, komisyon ve swap oranlarini karsilastirip kafaniza yatani secmektir. lordmus, klasmis falan bunlarin demolarina bile bulasmayin.
  • uzun zamandır lordfx firmasıyla çalışıyorum. hesap açımı kolay, şuana kadar bir sıkıntı yaşamadım. kaldıraçlı işlem yapma fırsatıyla 500 katına kadar işlem yapabilme olanağı sağlıyor. ben sık sık yatırım yapan birisiyim firmada kaldıraç oranı yeterli durumda bana göre. kaldıraç sayesinde yaptığım yatırımlardan daha çok kazanç elde ediyorum.
  • bende uzun zamandır güvenilir bir firma arıyorum. başlıktaki yorumları dikkatle takip edeceğim. birçok arkadaştan lordfx tavsiyesi aldım. firma hakkında bilgisi ve daha önce yatırımda bulunan arkadaşlar yazabilirse sevinirim.
  • benim de güveni mi kazandı diyebilirim. büyük yatırımlar yaptım iyi paralar kazandım diğer firmalar gibi parama el koymadılar en azından. kar elde ettim diye parama bloke koymadılar. rahat bir şekilde paramı çektim. şu zamana kadar en fazla 1 saat sürdü para çekim işlemim. yatırım yapacaklara tavsiye ederim.
  • lord fx lisanslı bir firma mı ? kaldıraç oranları ve spread oranları hakkında bilgisi olan paylaşabilir mi bunlar yatırımı etkileyen faktörler nede olsa.
  • türkiye'de oynayacaklar tek tavsiyem: yüksek sermaye varsa kaçın avrupa'ya,burada kazandığını devlete ve aracı kuruma yediriyorsunuz
  • bahsi gecen ve reklam kasmak icin ayni kisi veya kisilerce yazdirildigina inandigim lordfx firmasi 500 katina kadar islem yaptiriyorsa lisansli değildir. dolayisiyla yarin bir gun ne olacagi belli olmaz basinizi yakmayin derim.

bence forex hic yapmayin, he illa yapacagiz diyorsaniz integral yatirim
    bu isin en eskisidir. daha once orada calismis biri olarak onerebilirim, hic bir sorun yasamazsiniz.
  • yaklaşık bir senedir forex işlemlerini yazdığım bot ile yapmaktayım. bu süreçte farklı firmaları denemiş olan şahsım her firmayla mutlaka bir konuda papaz olmuşumdur. iyi kötü devam ettiğimiz bu süreçte emin olun ki bu konuda sürekli oynayan insanlar firmalarına özellikle türk firmalarına böyle sevgi gösterisinde bulunmaz, yukarıdaki reklam kokan entryleri umarım moderasyon görür.

neden papaz olursunuz türkiye piyasalarında

- özellikle dendiği gibi kaldıraç oranları 500 250 100 ler vs tamamiyle firma bazlıdır, emri girersiniz karınıza bir işlemse yalnız emir bize ulaşmadı çekerler. metatrader artık ayağa düştü o kadar çok yalanı üstüste söylerler ki bi saatten sonra siktir çekersiniz.

- bir marjda lehinize giden stop loss lu veya take profitli işleminiz varsa anlık fiyat yansımalarıyla sizin o işleminizi zararla veya min. karla kapatmanızı sağlarlar. ufak bir mebiağ girdiniz yüksek bir spread ile şak diye terse açılan bir fiyatlandırmayla paranız buhar olur. dünyada böyle bir fiyatlandırma yokken hakkınızı savunursunuz yine yalan üstüne yalan gelir.

- telefon tacizleri; durduuk yere demoda yeni bir script denediğinizde sürekli aranma le hayde para gönder de iş yapak tripleri.

- azeri tripleri : özellikle investaz da görülen yalnız senin paran kuş biz milyonlarla oynuyoruz kardeş ayakları.

- telefon tacizleri 2 : insanımızı gaza getiren kilimcinin köroğlu dün usdjpy ye donunu sattı girdi bugün evini alıyor neden sende girmiyorsun modunda sms ve diğer mesajlar.

lordfx başta olmak üzere galafx ve klasfx bu piyasanın başlıca çakalları ve simsarlarıdır. biraz aklı biraz becerisi ve ingilizceyi yazabilen-konuşabilen normal bir homosapiensin bu konuda yurtdışına parayı gönderip orada oynaması gerekir.
    -
  • türkiye’de güvenilir forex firması yok.
    boşuna kıvranmayın.
    mutlaka sizi ve sermayenizi batırmak için türlü entrikalar düzenleyecekler.

biz bu işi yaparken kuveyt firmasıyla çalışıyorduk.çalıştığımız adam sıkıntıya düşünce onunla birlikte bizim gibi müşterisi olan birçok aile sıkıntıya düştü.

kısaca firma değil şahıs bazlı sorun yaşadık.

net şekilde söylüyorum; ırak’ta ki forex firmaları bile türkiye’de ki forex firmalarından daha güvenli.
  • ben yaklaşık 7 aydır bu firmada yatırım yapıyorum.saint vicent ve cfa lisansı ile hizmet lisanslı olduklarını biliyorum bende. kaldıraç oranlarında ellerinin gayet açık olduğunu söyleyebilirim daha öncebaşka firmalarla da çalıştım lord fx’te 1:500 oranlarında yani gayet yüksek diyebilirim. diğerfirmaların oranlarıyla karşılaştırsan daha net görebilirsin.