• metro turizm olmadığı kesindir.

tanım: şoförüyle ve muaviniyle ve bilet satış noktalarındaki elemanlarıyla değerlendirilebilecek firmadır.

edit: seyahat firması olacakmış! varsın olsun lan. beni anlayanlarla mutluyum ben, sağ olun var olun.
  • sivas kangal'ın güzide firması selçuk canlar turizm'dir.
  • bölgeye göre değişir sonuçta bir firma her şehire gitmiyor. ama mesela uzun zaman aradan sonra mecburen biletini aldığım lider adana'yı görünce baya şok oldum. baya baya level atlamış adamlar. koltuklar genişletilmiş, servis kalitelileştirilmiş, muavinler apaçi tekelinden kurtulmuş, tertemiz bir otobüs olmuş. onun dışında genelde uçakla seyahat ettiğim için pek de sikimde olmayan firmalardır.
  • mersin vif turizm olabilir.

o kadar titiz muavinleri vardır ki siz uyurken ayağınızı kendinize çekmişseniz ve ayağınız koltuğa değiyorsa sizi uyandırıp uyarabilirler.

küçük ayrıntıları geçersek cidden ankara-mersin arasındaki bütün firmaları denemiş olan biri olarak söylüyorum. en iyisi mersin vif
  • eski varan

şimdi yok.
  • yavaş gitme, muavin umursamazlığı, aptal mola yeri tercihini saymazsak kamil koç..

izmir'e vardığımda sırf 2 kişi için saatinden de önce basmane servisi ayarlamışlardı. şukularını vermiştim.
  • henüz binilmemiş olandır.
  • anadolu turizmdir.hiç sorun yaşamadım.ikincisi ise kamil koçtur.
  • varlığına rastlanamamıştır. ufo gibi bir şeydir bazen görür gibi olursun anlatırsın kimse inanmaz, bir kere denk gelir sana da. her zaman rast gelmez çünkü zilyon tane firmanın zilyon tane otobüsü ve zilyar tane çalışanı vardır, hatta bazıları şahış otobüsüdür belli bir standart yoktur.
hesabın var mı? giriş yap