• ekşi sözlüğü bu kadar çok ziyaret etmemin başlıca sebebi olan hızdır.
  • haksızlık edilen hızdır. türk telekom varken internete girebilmeye şükredilmelidir. * *
  • fiber optik denen hizmetin bu güzel ülkemin her yerine ne yazık ki gelmemesi sonucunda insanları çıldırtan hızdır.

yattığım yerden yetkililere sesleniyorum...
  • hızın tanımının değişmesine sebep olacak hız.
  • internet korsanlarını üzen hızdır.bulgaristan gibi ülkelerin kendi intranet ağlarını oluşturup zamunda gibi oluşumlarla korsana göz yumarak sıralamada üst sıralara yerleşmesi aldatmacadır. bulgaristan, kore, japonya örnekleri kıyaslama için uygun örnekler değildir.
    türkiye'nin öncelikli bilişim sorunu internet hızı değil, sansürüdür.
  • geri vites hızındadır.
  • tek rakibi somali'dir.
  • türk telekom (ttnet, avea) grubu şirketlere ibadet eder gibi küfür etmemi sağlayan şey.

sevgili yetkililer sesimi duyun: burada hakaret yok ama hislerimi açıklayayım. batı anadolu yunan işgali altındayken hamile eşine tecavüz edilen insanlar ne hissediyorsa onu hissediyorum.. patronlarınızın memleketine, atasına, ninesine, kutsalına, gelmişine-geçmişine, soyuna-sopuna, dünyanın sonuna kadar doğacak torunlarına, ırkına, o topraklardan çıkan her millete, bütün dinlerine, bayraklarına karşı falan beslediğim hisleri hiç kimseyle paylaşmıyorum... zaten kötü şeyler de değil hislerim..

kendi kendime yalnızken söyleniyorum sadece hergün.. onların dünyalarını zehir etmek için ruhumu feda edermiydim diye soruyorum kendime..
  • son ölçümlere göre 1.72 mbit/s olarak tespit edilmiş.
    bu hız ortalamasıyla türkiye 50 ülke arasında 33. sırada.
    ilk sırada ise 16.6 mbit/s ile güney kore yer alıyor.

ben bu 1.72 mbit/s'lik ölçümün de herkesin uyuduğu bir saatte yapıldığına inanıyorum.
    "-e kadar" tarifeli bir ülkede yaşıyoruz, fazla beklenti içinde olmamak lazım tabii.

detaylı grafik: http://goo.gl/7ekmu
hesabın var mı? giriş yap