• iphone'ın türkiye'ye satışlar düştüğü için artık çok az sayıda ürün gönderdiğini bilmeyen malın beyanı...
  • türk milleti olarak gösteriş merakının iliklerimize ne denli işlediğini gösteren haberdir.
  • şimdi manitanın birine alıp diğerine almayınca kıskançlık çıkıyor, yoksa ben hala 11 kullanıyorum mesela.
  • mesela otobüs biletlerinden bahsetmemiş iç hat otobüs ve uçak fiyatlarını bir karşılaştır istersen
  • ülkedeki %80'in sırtından zengin olan ve devlete sırtını yaslayıp har vurup harman savuran, dövizle ihale alan, bedava kredi çeken, vergilerini ve borçlarını ödemeyen binlerce insan var bu ülkede.

ülkenin 100 yıllık birikimi tükendi ulan, iphone almışlar çok mu?
  • ne bu? telefonunu göster telefonunu diyen dayıların sözlükte vücut bulmuş hali mi?

adam uçağa binmeyi zenginlik olarak görüyor ya. şaka gibi!
  • apple'ın halkımızın gösteriş merakını bilmediğini gösteren marketing hatası. bu fakirler en fazla şu kadar alır diye az göndermişler demek. ne bilsinler "ayranı yok içmeye tahtırevanla -pardon son çıkan iphone'la- gider def-i hacet etmeye" diye atasözümüzün bile olduğunu...
  • haklisin 10 milyon akp üyesi var bu ülkede. ondan dolayı ben şaşırmam boyle şeylere
  • bugun hastaneye nöbete gittiğimde iphone 13 almaya çalışan doktor arkadaşım ve bir arkadasinin whatsapp grubu uzerinden haberleşip alamadigini gorup uzulduklerini gorunce sasirmadigim haber oldu
  • siparişlerin büyük çoğunluğunu siyasal islam savunup, karın kası profil fotosu ile sözlükte bile kız tavlamaya çalışan am salaklar veriyor. bu am salaklar mevcut düzeni savundukça rantları kesilmeyecek ve milletin anası sikilirken; bmw araba anahtarı , iphone 13 masada dururken nargilesinden bir fırt daha çekip. kriz var diyorlar yalan amuğa koyim diyecektir.
hesabın var mı? giriş yap