şükela:  tümü | bugün
  • edit3: eleman uygurlulardan ne istiyosun demiş hahahaha. buradaki uygurlular 3 yaşındaki kızlarını gözlerine kadar kapatan ışid sempatizanlarıdır. türk dediğin adam islamcı olmaz hele hele kadına mal muamelesi hiç yapmaz. ben bu elemanların çin'den buraya getirilmelerine de karşıyım.

an itibari ile istanbul zeytinburnu'ndaki korkunç olay. bayram nedeni ile boş olması gereken zeytinburnu bulvar caddesi afgan,pakistan ve uygurlular tarafından istila edilmiştir. eşiniz ya da kız arkadaşınız ile yürüyemezsiniz. durum gerçekten çok vahim.

malesef türk etnik kimliği tehdit altındadır. türkiye, yeni bir kavimler göçü ile karşı karşıya, afgan, iranlı, pakistanlı ve suriyeli başta olmak üzere birçok etnik kökene sahip mülteci korkunç bir şekilde türkiye'ye yasadışı yollarla gitmektedir. böyle giderse, türk ırkı yok olacaktır.

edit: avrupa ülkelerindeki türkler mülteci değil, onların istekle götürdüğü işçilerdir. ve hiç biri savaştan kaçıp ülkelerini terk etmemişlerdir. oysa bunlar kendi vatanına ihanet edip ülkesini terkeden, ç.künün zevkinden ödün vermeyip kontrolsüz bir şekilde çoğalan topluluktur. bakın bu işin ciddi anlamda dalga geçilecek bir hali kalmadı.

edit2: akın akın istanbul zeytinburnu'na doluyorlar ve cnntürk'te mazlum kardeşlerimiz diye meşrulaştırmaya çalışıyor gerçekten çok yazık. link

bakın ben ırkçı değilim sadece yasa dışı yollarla türk devletine girmelerine karşıyım. afganların çoğu taliban sempatizanı. uygurlular da ışid. ben yıllardır bunlar ile iç içe yaşıyorum bana anlatmayın.

en son spor salonuna gelen afgan'ın afganistan'da üç kişiyi öldürdüğünü duymuştum.
  • ülkede sokaklarda türkleri parmakla gösterecek kıvama geldik anasını satayım. toplama, altı çamur gibi kaygan bir ülke olma yolunda hızla ilerlemeye devam.
  • bir sonraki seçimde zeytinburnu’ndan % 80 iktidar partisine oy çıkması ile sonuçlanacaktır.
  • 10 yıl sonrasını bekleyin :) bu gördüğün istilanın ilk günleri
  • londra’daki uber taksi şöförü bile bana istanbul’daki ev fiyatlarını sordu. ev alıp anne babasını yerleştirecekmiş.

ipini koparan geliyor.
  • (bkz: #83095746)

(bkz: #83047461)

buna dikkat ceken birileri olmasini her platformda son derece yararli buluyorum. kendini tekrar eden basliklar olmasi bile gundemde tutulmasindan onemli degil. defaatlr yazdik, suriler gibi bu afganlar da demografik bir savastaki piyonlar. ustelik surilerden cok daha tehlikeliler.

bugun ulkeye milyonlarca saatli bomba yerlestirilmis durumdadir.

basta bu afganlar olmak uzere, ayni bilinc tarafindan ulkemize yerlestirilen tum bu kitle, katiksiz bir turk nefretiyle ve kanimizi dokme arzusuyla yanip tutusuyor. ulkeyi sokak sokak, ev ev ezberliyor. isaret fisegi yakildiginda tepki vermek icin cok gec olacak.

care bellidir, tumu geldikleri yere geri postalanmalidir. yarin is isten gececek.
  • irkci olup olmadiginizi anlamak icin guzel bir baslik secimi:

turkiye'deki korkunc afgan istilasi: irkcisiniz
    turkiye'deki kontrolsuz afgan multeci akini: irkci degilsiniz

kisaca size sebebi ne olursa olsun rahatsizlik veren bir topluluga hamambocegi muamelesi yapiyorsaniz irkcisinizdir. baslik acarken lutfen bunlara dikkat edin.

ek: uygurlar nasil turk kulturune zarar veriyor onu da anlamiyorum. el degmemis turk kimligi var uygurlarda, nasil turk kimligine zarar verecekler?

ek 2: uygurlarla ilgili cok mesaj aldim, o yuzden daha fazla mesaj gelmemesi icin ekleme yapmam gerekiyor.

uygur'un durumu tibet'in durumu ile aynidir. uygur'un isid'in etkisinde kalmasinin sebebi yillardir tibet ozgurluk mucadelesine destek veren batinin uyguru gormezden gelmesidir. makul insanlar uygur halkini destekledi de onlar mi hayir biz koktendincilerle saf tutacagiz dediler? gunun sonunda zor durumdaki bir insan kim ona yardim elini uzatirsa ona sempati duyar. sosyalist olmanin ilk sartlarindan birisi insan olmaktir ve sosyalist cin'in emperyalist amaclarla uygur'u isgal etmesine de saygi gostermiyorum, ki o anda uygur'da da komunist parti iktidari vardi. dahasi cin'in uygur'a olan yaklasimi sscb'nin etnik unsurlarina olan yaklasimindan cok daha katidir.

gunun sonunda soydas ariyorsaniz uygurlar en guzel soydaslarimizdir. turkceyi sadece alti ayda ogrenebilirler ki bu da uygurcanin turkce ile ne kadar akraba (hatta ayni dil) oldugunu kanitliyor. onlara pis islamci terorist muamelesi yaparak sadece uygurlarin islamcilarla olan bagini guclendirirsiniz.
  • geri zekalının biri de demiş ki; türkiye'deki afgan sayısı almanya'daki türk sayısından çok çok az ama almanlar ''alman ırkı yok olacak'' diye ağlamıyor.

almanyaki türklerin almanya devletine yaptığı katma değer ile afganların ya da tüm arap ırklarının toplamının 2 katı çarpımının bize yaptığı katma değeri bir tutuyorsan senin ben cibileyitni s*key*m.

edit: entry uçmuş, dağılabiliriz.