şükela:  tümü | bugün soru sor
 • meraklıları için yeni yeni açılmaya başlanan sanal gerçeklik kafelerinin listesidir.
  şu an benim takip edebildiğim kadarıyla türkiye'de 3 adet sanal gerçeklik kafesi var. başka da varsa ilgilenenler bu başlık altında devam edebilir.

  1. bunlardan ilki portal vr. yeri istanbul, kadıköy, caferağa. rex sinemasının oralar. 3 adet htc vive sistem bulunuyor. web adresi şu:

  portal vr

  2. ikincisi vr fun center. yeri istanbul, ataşehir, belediye başkanlığının yan sokağı. 14 adet htc vive sistem bulunuyor. web adresi şu:

  vr fun center

  3. üçüncüsü de darkzone vr. yeri ankara, çankaya, tunalı hilmi caddesi. 2 adet htc vive ve 5 adet oculus rift sistemleri var. web adresi şu:

  dark zone

  hepsi randevu sistemiyle çalışıyor, fakat buna gerek olmadan da çok kolay yer bulunuyor. istanbuldakiler 80 tl/saat, ankaradaki ise 40 tl/saat fiyat ile çalışıyor. fakat istanbuldakiler de aslında grupanya'dan promosyon kodu alıp giderseniz 40 tl oluyor. ki herkes öyle yapıyor.
 • bilgisayar başında çürümenizi engelleyecek şahane listedir.

  gerçekten yorulup kendinizi kaptırmaktan alıkoyamayacağınız, yerlerde sürünebileceğiniz kadar etkilidir; candır, bebektir.

  ilişikteki listeden bol bol örneklerine erişilebilir mis gibi liste
 • bursa / özlüce bölgesinde vr exsen adlı bir kafe bulunmaktadır,

  izmir yolundan özlüceye girdiğinizde 2. kavşağı geçtiğinizde sağınızdaki ikinci sitenin arka cephesinde kalmaktadır,

  güncel olarka 20tl/saat olarak çalışmaktadır gitmeden önce rezervasyon yaptırmakta fayda var, sahibi cana yakın saygılı bir abi,

  not: işletmeyle bağım yok sadece yaygınlaşmasını istediğim kafe türü olduğu için katkıda bulunuyorum.