şükela:  tümü | bugün
  • sevişmekten vazgeçemeyen suriye bireylerini dizginlemektir.

her 50 metrede bir o yeni doğmuş çocukları gördükçe içim parçalanıyor en azından bu sefil hayata gelmemiş yaşamamış olurlar..

edit ; başlığı kadınlar olarak açtığım için özür dilerim. genelde kadınların kucaklarında olduğundan sinirden böyle açtım başlığı. komple kısırlaştıracaksın. doğru olanı budur.
  • iyi niyetle faşistlik arası bir entry olmuş.

o çocukların sefil olması durumuna sonuna kadar katılıyorum.

bu sebeple bizim rte yapmaz ama kadınlara spiral takmak zorunlu olmali ve devlet yardım parasıni ancak bu şekilde vermeli.

tabi ki hiç çocuğu olmayana bu uygulanmamalı.

unutmayalım ki savaş ve sürgün psikolojisi üreyip çoğalma güdüsünü olusturur yarı bilinçsiz bir tavır bu çocuk yapma hali bu şekilde yardımcı olunabilir.
  • neden kadınlara yapılacağını anlamadığım eylem. erkekler kısırlaştırılsın. kadınlar şişme bebek mi aq?
  • suriyelilerin bu ülkenin genetiğine olumsuz etkilerinden mütevellit ülkelerine geri dönmelerini isteyen bir birey olarak diyorum ki ;saçma bir istektir bu. sokak köpeği mi birader bu insanlar?
  • suriyeli kadınların ateş seviyelerinin yüksek olmasından mütevellit önümüzdeki 10 yilda ülkede suriyeli nüfusu artacak. yazar bunu düşündüğünden bu önlemi almak istemiştir.
  • gelin izmir buca kadın doğum evine başlığı açan arkadaşın yaptığı doğru tespit nedeniyle ta**aklarına beton döküp heykelini dikerdiniz....
  • adamlar ülkelerinde sevişemedikleri kadar rahat sevişiyolar. tavşan gibiler cinsini siktiklerim.