• bilim adamları, sporcular, sanatçılar olmak değil tabi,
    çete, mafya, suç ardından bağımsızlık safsatası ile terör örgütü kurmak.
  • belli ki suriyelilerin bulunduğu türkiyenin geleceği, türkiyedeki suriyelilerin geleceğine göre şekillenecek. allah yardımcımız olsun. adamlar ekmek elden su gölden mitoz bölünme hızında çoğalıyorlar. azınlık olacağımız tarih yakındır diyim ben size.
  • bu suriyeliler kendi ülkelerini bile umursamayan tipler.
    türkiye hiç umurlarında olur mu sanıyorsunuz?
    bugüne kadar hiç suriyeyi düşünen, suriyenin halini kendine dert edinen, ülkesini daha iyi bir noktaya getirmek isteyen, ülkesi düzelse de geri dönsem diyen, bunun için çaba sarfeden bir suriyeli gördünüz mü? öz vatanını umursamayan bu milyonlar türkiyeye kazığın kalınını nasıl sokar siz düşünün.
  • hemen hemen çoğumuzdan parlaktır. beleş sosyal imkanlar ve eğitim hakkı da var. yarın iş kademelerini de bunlara tahsis ederler (ki ucuz iş gücü için suriyeliler tercih ediliyor). o yüzden her türlü gelecekleri var ülkede. biz oturup halimize yanalım.
  • muhtemelen benimkinden daha parlak...
  • ilerleyen zamanlarda kız alıp vereceğimizi düşünüyorum. akraba falan oluruz, gidişat öyle görünüyor.
  • bu topraklarda yaşayan anadolu milletini tanımamışsınız anlaşılan.
    toplu olarak azıcık bir suça karışsınlar, görün siz o zaman faili meçhulleri.
    azıcık tarih kitabı karıştıran suriyeli, bırakın suç işlemeyi, yaşayabilmek için böyle bir şeyi düşünmek bile istemez.
  • bugünlerde doğan çocukları 15-20 yıl sonrasının yeni pkksı olacaktır.
  • yakında bizi ülkeden kovacaklari gerçeği.
  • almanya'daki türklerin geleceği gibi olur. suriye'de türkiye'dekinden daha iyi imkanlar bulamazlarsa gitmelerini beklemek saflık olur.
hesabın var mı? giriş yap