• bu uygulamalar gayet net gösteriyor ki sadece vatandaşa para yok.

sen dünyanın heryerine herşeyi gönder ama covid hastası vatandaşın hastane hastane sürünsün, bir ambulans evine gelmesin, özel hastanelere kabul edilmesin.

bu sadece örneklerden biri.

para çok arkadaşlar anlayın artık şunu. para sana bana yok. yandaşlar hastane yapsın, kullanılmayan otoyollar, köprüler cebimizdeki son parayı da boşaltsın.

nereye gidecek bu manzara hiç kestiremiyorum.
  • sayın reis-i cumhur.ben maske bulamıyorum.eczaneler de satmaya yanaşmıyor yasak diye.ptt internet sitesinden de başvuru yaptık ama 5 tane bedava siparişi geçtik ve ne zaman gelecek belli degil.
    şu an yardıma daha öncelikli olan ülkenin kendi vatandaşları değil midir?
    edit:imla
  • türkiye=benim babam. babam da böyle. iş başkası olunca sırf göze girmek için başkaları onun hakkında iyi şeyler düşünsün diye maddi manevi yapmadığı şey yoktur ancak iş bize gelince para yok, tasarruflu olmak lazım, biz bize yeteriz...
  • adamlar bizden başka herkese yardım ediyorlar vallahi, maşallah.
  • turk doktorlari malzeme eksikliginden cigira cigira oluyor adamlar sov pesinde.

her gun telefone sms atip para dilenmesini biliyorlar.
  • başka milletlere yardım etmek kendi milletine yardım etmekten daha fazla sükse yapıyor değil mi? sonuçtan kendi milletine yaptıkların görev, diğerlerine yaptığın lütuf. işini kaybedenlere günlük 39 tl'yi reva görenler bunlar. yazık!
  • vatandaşına hala 5 tane maske dağıtamayan hükümetin londra'ya uçak yollamasıdır. bakın ben istanbul'da henüz 5 adet ücretsiz maske alamadım. londra'ya kutu kutu malzeme gitti. offf. neyse...
  • eleştiri kolay molay değil. ben evde ücretsiz izinle beş parasız oturup bu krizi nasıl atlatacağımı kara kara düşünüyorum. elimde 1 tane maske kalmış yanlış oldugunu bile bile markete girebilmek için teakrar kullanıyorum. bana yapılmış birtane somut yardım yok. sonra haberlerde oraya buraya yardım görüyorum. benden yana olan hakkımın zerre kadarını bile helal etmiyorum!
  • dallamanın biri de ulan oç’ları devede kulak, küba falan demiş.
    ulan dal yarak, niye milletten para dilendi o zaman bu hükümet?
    yavşağa bak sen!
hesabın var mı? giriş yap