şükela:  tümü | bugün soru sor
  • beni benden almış, mis gibi türkiye kokan reklamdır. müziği de efsane oturtmamışlar mı ya? keşke uzun versiyonunu yapsalar.

buradan

tanım: türkiye'nin gönlünü fethetmeye aday reklamdır, şimdi diğerleri düşünsün.

edit: ulan keşke başka bir şey isteseymişim, şarkının extended versiyonu için; taze link

-türkiyeli *

-iban'ı huawei türkiye'ye at kardeş, muhtemelen başını göndereceklerdir ben denemedim.

-ne çok taktınız, türkiyeli'yi içinde türkiye geçen manasında yazdım, biz uzaylıyız sanki amk.

-kaç para aldın diyen cahillere de kafam girsin.
  • müziğin sadece benim ilgimi çektiğini düşünüyordum. özellikle bitiş kısmı çok hoş olmuş.
  • müziğin uzun hali için link
  • tek ve en sevdiğim reklamdır kendileri.
    sinir ve asabiyet bürümüş bünyemi gerek müziği gerekse görüntüleriyle gayet rahatlatır.
  • arkaya dandik viyviy müzik ekle, sonra görüntü kes. çok klasik. olmamış reklamdır.
  • müziğiyle, çekimleriyle gayet lezzetli bir reklam olmuş. biraz da fiyatları düşse iyi olacak.
  • uzun zamandır planladığım türkiye turunu yapmam için ilham olan reklam.

şaka şaka. anadolu’da eşeğin üstünden ters parande atıp suya atlayan manken gibi çocuklar yerine eşeğe tecavüz eden dayılar göreceğimi bildiğim için yapmıyorum tur mur.

editza: ilham yerine işham yazmışım bi kişi uyarmadı. favlamayı bilirsiniz ama.

editzatwo: rejiden uyardılar: videodaki eşek değil manda, manda da değilse at olabilirmiş. ben o kadar dikkatli incelemedim hayvanı ne bileyim.
  • akp reklamlarına benzemiş olan reklam. duygulara hitap eden müzik, memleket aşkı vs. sonunda ak parti yazısı eksik sadece.
  • yabancı reklamlarının üzerine türkçe dublajı yapıştırıp türkiye piyasasına süren uyanık firmalara ders olması gereken reklamdır.
    ülke coğrafyasını barındıran görüntülerle birlikte, yerli tınıların olduğu bir müzik bu reklam için özel olarak hazırlanmış.
    satış oranına faydasını bilmem, ama ben bile internette fiyat ve içerik araştırması yaptım bu reklam üzerine.
    reklam da müzik de pek güzel olmuş. darısı diğer firmaların başına.