şükela:  tümü | bugün
  • kendisi twitterda 5 senedir anonim olarak yazıyor. üstün derecede kaliteli,koyu beşiktaşlı,kültürlünün allahı bir insandır. feminazi düşmanı,vegan karşıtı hareketin öncüsüdür. feministlerle kavga ederken "instagram var mı :)" repliği ile erkek düşmanlarının kale kapılarını laps diye yıkar. amerikada yüksek lisans yapmış fakat bölümünü bilmiyorum. eğlendirir,öğretir,sorgulatır. bio yazısına da hastayım şöyledir "okulda marx, sokakta lenin, yatakta troçki, cephede stalin, köyde mao, kuzey'de kim jong-un, güney'de che guevara, beşiktaş'ta quaresma, twitter'da fenomenim."
    sevgiler anonim marx,seviyorum seni.
    edit:"türkçe hocan feminist miydi?" diye soru geldi kendisinden. maalesef ki evet...
  • bir döneme damgasını vurmuş ancak ekşi sözlük tarafında pek işitilmemiş efsane.

nerde o eski tivitler.

onedio'nun şu paylaşımı sayesinde geniş kitlelere ulaşmış ancak yaptığı kara mizah sertleşince uçurulmuştur. uçtuğunda on binlerce takipçisi ile birlikte resmen karanlığa gömülmüştür.

özellikle alevi milliyetçisi rıza dedesi, 90'larda solculuk yapan azimet amcası ve work and travel sebebiyle amerika'da yaşarken kendisini aldatan vegan feminist sevgilisi ile ilgili entry'leri hâlâ türünün en güzel örnekleridir. yanılmıyorsam vegan sevgilisine kürt biri yatakta et dürüm yedirmiş. (oral yapmış evet).

ara ara twitter'a dönüyor. bu aralar da twitter'da hayaletinin dolaştığı söylenir.

ayrıca twitter'daki feministlerin korkulu rüyasıydı. hey gidi günler hey!
  • gezi döneminde berkin elvan davasından 5 ay tutuklu kalmıştı. gezi'nin belki de en çok propaganda yapan hesabıydı.

hesabı bugün olsaydı eskisi gibi ses getirmezdi çünkü o dönem açık açık illegal mücadeleye destek veriliyordu. şimdi yapmak biraz sıkar.

ayrıca hesabın iki kullanıcısı vardı diye biliyorum.

canlı yayınları da efsaneydi. eski vegan feminist sevgilisi tarafından aldatılınca iyice sapıtmıştı. feministlerin gerçekten ağzına sıçıyordu. hesabının kapanmasına sebep olan sanırım genel olarak şikayetlerdi. sürekli kısıtlanıyordu hesap. quaresma hayranıydı. alevi dedesi ve darbe zamanında tutsak düşen akrabaları, solcu amcası... anlattığı hikayeler gerçekten çok özeldi. bak özledim şimdi.

bazılarının iddiasına göre adolf ilker olarak geri dönmüş. olabilir tarzları benziyor.