şükela:  tümü | bugün soru sor
  • " malatya' nın özgür sesi" şeklinde bir slogana sahip yerel kanal.
  • 9 ay once yayin hayatini noktalamis, bugun itibariyla da iyi partinin satin almis oldugu kanal. yayin hayatina tekrar 10 kasim 2018 tarihinde baslayacaginin haberi verilmis
  • siyasi bir partinin bir tv kanalını satın almasını doğru bulmuyorum. (muhtemelen kişiler üzerinden işlem yapılmıştır. )

herhangi bir tv kanalının bir siyasi partiye yönelik yayın yapmasını da doğru bulmuyorum.

ancak; kamu yararına hizmet etmesi gereken devlet kanalı da dahil olmak üzere, neredeyse tüm tv kanallarının tek bir siyasi parti ekseninde yayın yapması, diğer siyasi partilerin artık karartmanın ötesinde, doğrudan, düzenli ve sürekli bir şekilde karalamaya uğraması nedeni ile mecburen bu şekilde bir satın alma yoluna gidilmiştir.

yayın hayatlarında başarı, rtük karşısında da şans diliyorum. şu çarpık düzende işleri maalesef çok zor.
  • an itibariyle test yayininda olan resmen yayin hayatina baslamis iyi parti resmi tv kanali.

türkiyem tv
    an itibariyle stüdyomuzdan bir görüntü. türkiyem tv test yayınımız başladı!

televizyonlarınızı ayarlayın!
    frekans:12265
    polarizasyob: vertical/dikey
    symbol rate: 27500
    fec 5/6
    türksat 4/a https://t.co/xk5j7dfypc
  • digitürk 998. sırada olan kanaldır
  • artık her perşembe bahadır dinçaslan kardeş ve iskender öksüz hoca ile beraber sunulacak olan usta-çırak adlı programın yayımlanacağı kanal.
  • bugün saat 06.58'de yayın hayatına tekrar başlayacak olan kanal.

halk tv'ye evrilmemesini temenni ederek hayırlı olsun diyorum.
  • ülkü ocakları genel başkanlığı da yapmış olan mustafa hakan ünser önderliğinde bugün itibaren yayınlarına başlamış olan tv kanalı.

https://turkiyemtv.com.tr/

köşe başları medya kartelleri ve yandaş baronlar tarafından tutulmuş türk basınına adeta soluk aldıracak yerli ve milli basının yeni sesi.

televizyon ayarlarımızı yapalım!!!

12265 dikey (v) sembol 27500 5/6
    digiturk 998.kanal
  • (bkz: bu ne be)
  • tarihte bugun kosesi cok guzel olmus. reklam arasi yerine bu var. cok begendim.

bu kanali evlerinizde acip izleyin. colugunuz cocugunuz duydukca aklinda yer eder izlemiyor bile olsalar.