• müthiş bir haber,
    performansı seyrediniz. kızlarımız adeta şov yaptı.

ve avrupa ritmik jimnastik şampiyonu olduk.
    performans linki

istiklal marşı seremonisi

şampiyonanın detayları burada
    (bkz: 2020 avrupa ritmik jimnastik sampiyonasi)
  • jimnastik*
  • harika performans izlerken büyülendim. tebrik ederim.
  • helal olsun kızlarımıza . umarım gereken ilgiyi ve desteği görürler de bizi gururlandırmaya devam ederler .
  • türbanla konun ne alakası var gerizekalı mısın yoksa bilerek mi böyle davranıyorsun ? allah aşkına bir konuda da insanları ayrıştırmaya çalışmayın ya .

edit : gönderinin altındaki yorumları oku asıl ayrıştıran taraf türbanlılar diyen arkadaşlara toplu cevap olarak ; arkadaşlar , tesettürlü veya tesettürsüz , kürt ya da türk , müslüman ya da gayrimüslim ve daha aklıma gelmeyen toplumun ayrıştırdığı birçok sınıfta iyi ve kötü insanlar vardır . sır türbanlı birisi kötü bir yorum yaptı diye genelleme yapmak hiç hoş değil . artı hadi diyelim tüm türbanlılar böyle , siz bu kötü yorumları yapınca sizin ne farkınız kalıyor ? lütfen insanların başlarını örtmeleriyle ya da eteklerinin boylarıyla ilgilenmeyi bırakıp hepimiz kendi adımıza iyi insanlar olmaya çalışalım .
  • ne varsa kızlarımızda var.
    yıllardır yüzümüzü bayan veleybol takımlarımız güldürmüştü.
    yüz milyonlar değerindeki erkek futbol, basketbol takımlarını atın klozete, çekin sifonu gitsin.
    umarım şimdi bazı sapkınlar kızların kıyafetini dillerine dolamazlar.
  • izledim, koreografi ve uyumu beğendim. takip ettigim bir spor dalı değil ama bu başarıyı tebrik etmek, gönülden bir destekte bulunmak istedim. bravo kızlar.
  • ismine karar verdikten sonra daha da
    başarılı olacağımıza eminim. sporcularımıza gönülden tebrikler.

(bkz: jimnastik)
    (bkz: beşiktaş jimnastik kulübü)
    (bkz: türkiye cimnastik federasyonu)
    (bkz: türkiye cimlastik federasyonu)
    (bkz: cimnastik)
    (bkz: jimlastik)
    (bkz: cimlastik)
  • birinci olmusuz ama tam olarak nede burini olmusuz anlamadim. baslik jimlastik, video cimnastik ben jimnastik diye biliyorum. terazi nastik jimnastik.

emegi gecenlere tesekkurler dedigim basari.
  • iktidar tarafından çok önemsenmeyecektir çünkü kendilerinin başarılı insanların arkasında durma gibi bir huyu yok maalesef. zaten tek derdi betona para gömmek olan, bilime ve sanata önem vermeyen bu insanlara doğru düzgün ödenek bile ayırmayan adamlardan başka bir şey beklenmesi hata olur.keşke dinle alakalı müsabakalara önem verdikleri kadar eşit düzeyde hem bu insanlara hem de bizi diğer(bilim, sanat farklı spor dalları vs.)alanlarda temsil eden insanlarımıza sonuna kadar destek verebilicek, onların maddi manevi her anlamda arkasında durabilecek bilinçte olsak keşke.yanlış anlaşılmayayım diye söylüyorum istiyorlasa dine de önem versinler ama dozunda ve diğer alanlardaki parlak insanımızn hakkını yemeden onlara da sonuna kadar destek vererek yapalım bunu gidipte kuran yarışmalarına servetler harcanmasın yani. bu insanları önceden ve şimdilerde olduğu gibi görmezden gelmeyelim lütfen.
    umarım çok daha iyi başarılara imza atarsınız, yolunuz açık olsun.
237 entry daha
hesabın var mı? giriş yap