• hadi artik uyuyun gece oldu, sabah iş var.
  • sosyal medyada görülen bi fake resmi hatırlatan başlık. resimde almanya sokaklarınd dolanan bi arabanın arka camında yazan yazıya göre maddeler şöyle:
    -3. dünya savaşı başlıyor.
    -03/11/2019'da seatll'a atom bombası atılacak. 09/12/2019'da trump 2 kurşunla vurulacak.
    -14/01/2020'de avrupa'da 2 hafta elektrikler kesilecek.

herşeyi önceden yönlendirip, öngörebilen bir terör örgütü mensubu değildir inşallah. ilk olarak 3 kasımı beklemekteyim.
  • bu sefer adam seçerken almanları almayalım.
  • türkiye'yi bilemem ama, büyük abilerin çıkarma ihtimali çok fazla. orta doğuda kaybetme ihtimali ile karşı karşıyalar. eğer bütün çabalarının boşa gitmek üzere olduğunu görürlerse '' benim olmuyorsa kimsenin olmasın'' psikolojisiyle dünyayı sava sokarlar.

yıllar önce, oto teyp sektöründe çalışıyordum, müşterinin isteği doğrultusunda montajını yaptığım teybi çok sağlam bir şekilde montelemiştim, teybin arkasına sabitleme demirini de zar zor takmıştım. gel zaman git zaman, adamıon arabasına hırsız giriyor ve teybi sökemiyor. ve öfkeyle, teybin ön panelini kırıyor, hoparlörlere torna vidayı takıp takıp yırtıyor.

bu ibnelerin psikolojileri böyledir. başkalarının malına/toprağına göz dikerler, elde etmeye çalışırlar, başaramayınca da ortalığı yakıp yıkarlar. kaçan yunan yavşakların, kaçarken etrafı yaktıkları gibi.
  • doğu akdeniz doğalgazı için başlar mı? başlar.. türkiye kritik ülke mi? kritik..
  • kardeş 3. dünya savaşı değildir
  • bakkal işletemeyecek adamlar küresel ekonomi ve strateji yorumları yapıyorlar.
    kıravatlarını kafalarına bağlayıp okul kavgalarına giden liselilerden gram farkınız yok.
  • savaşa almanlar da girecekse karşısındaki takıma geçelim. her maç kaybediyor pezevenkler.
  • su gibi besin gibi temel ihtiyaç kaynakları tükenme aşamasına gelmediği sürece bir dünya savaşı çıkmaz. ikinci dünya savaşı sonrası ortaya çıkan soğuk savaş kavramı bize bunu kanıtladı. artık her ülke rahatça sallayabiliyor sağa sola. ekonomisi iyi olanın daşşağı daha ağır basıyor tabi. bizim sınır güvenliğimiz için önemli bir mesele olsa da dünya için sikko bir mesele olduğu aşikar.
  • türkiye 3. dünya savaşını başlatır mı bilinmez de türkiye’ye kimse giremez agalar girse de çıkamaz.

sebebini söylüyorum atatürk 100 yıl önceden taktiği verdi: “hattı müdafaa yoktur, sathı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz.’’

açık söylüyorum kendi adıma pislik savaşırım(age of empreste savaş biraz kötüye gidince işçi öldüren adamım), acayip örgütlenirim 3-5 metre mesafede bi hendek açar geri çekile çekile toprağı kanla sulaya sulaya savaşırım, savaştırırım. her m2 ye uçakla bomba atmak insan canından daha pahalıya gelir belli süreden sonra insanların da canına tak eder ya atom bombası atarlar ve ateşkes olur anlaşma sağlanır. öyle veya böyle vatan olacaksa benim olacak olmayacaksa kimseye yar olmayacak biz böyle gördük böyle biliriz.
hesabın var mı? giriş yap