• doğru olsa bile %37'nin görmezden gelinmesini gerektirmez.
  • yalandır.

bir de bazıları, hala chp demiyorlar mı, sinirden kendimi sikeceğim.

he orospu çocuğu he.
  • genar için verilen linkte "gezi eylemlerine karşı olunması" ile ilgili bir çalışma, bir veri ya da sonuç göremediğim iddia?

edit: ha bak sabah'ta yayınlanmışsa tamam, hemen inandım.
  • bütün ülke araştırmaya katılmadığı sürece asla gerçeklik payı olmayacak sonuçtur.

merakımı cezbetti nerede yapılmış bu araştırma gelip kimse bize sormamış?

fakat akp seçmeni arasında yapıldıysa eğer beni tatmin eder bu sonuç. çünkü övünerek akp'ye oy verdiğini söyleyen bir çok tanıdığım en son akp'ye lanetler okuyordu...
  • doğruluğuna inanmadığım söylem. benzer bir anket gezi eylemlerinin 2. haftasında yapıldığında %65 gibi bir destek söz konusuydu. türkiye'de anket şirketlerinin kimin parasını alırsa onun menfaati için çalıştığını net bir şekilde bilen biri olarak , ne yapılan ilk ankete ; ne de bu ankete inancım yok.
  • yanlış bilgi. öso devşirmeleriyle birlikte güncel oran %128'e yükselmiştir.
    gezi eylemlerini destekleyen kitlenin oranı ise yalnızca %(-11).

kaynak: mehmet şimşek
  • kime göre neye göre bu sonuca varılmış cevaplandırılıması gereken varsayım.
  • (bkz: velev ki %63)
  • türkiye'nin yüzde kaçı interneti kullanıyor, türkiye'nin yüzdeki kaçı tarafsız haber dinleyebiliyor, türkiye'nin yüzde kaçı son 11 yılın siyasi tarihini iyi muhakeme edebilecek eğitim seviyesinde bulunuyor yada türkiye'nin yüzde kaçının sağduyusu var şeklinde anketler yapıldığında bu %63ün nereden geldiği çok net bir şekilde anlaşılabilir..
    sen haftalarca her akşam kanallarında yakılıp yıkılmış bir park, polise taşla sopayla saldıran yüzü peçeli insanlar, pkk bayrakları, saçma sapan sloganların atıldığı dağınık topluluklar göster, yetkili insanların mağduriyet konuşmalarını yayınla, olmayan şeyleri oluyormuş gibi göster, kurgular yarat sonra gel bunları izlettiğin insanlarla anket yap.. ben olsam ben de karşı olurdum..
  • sahibi akp'li bir "araştırma" şirreti aman şirketi tarafından yapılmış anket sonucudur. yani kaynak "kıçımın genarı"
    (bkz: genar)
hesabın var mı? giriş yap