• enflasyonun baş döndürücü düzeylere fırladığı, işsizliğin kitlesel işten atmalarla en üst seviyelere ulaştığı, hayat pahalılığının hayvani şekilde tırmandığı, muhalefetin sindirilmesi için görülmemiş önlemlere başvurulduğu, dış dünya ile olan ilişkilerin patlama noktalarında gerildiği, tüm kötü gelişmelerin sorumluluğunun halka, dış dünyaya ve muhalefete yıkılmak istendiği pis bir noktadır.

edit: düzeltme
  • bataklık
  • adım adım değil!

koşar adım islamofaşist bir rejime sürükleniyor türkiye.

geçtiğimiz hafta devletin resmi gazetesinde bankalara alınacak denetçilerin özellikleri bakın nasıl sıralandı.

“denetçi allah-u teala’nın kendisini cezalandırabileceği her şeyden kaçınarak buna karşı göre önlem almalıdır.”

"allah-u teala’nın kendisini izlediğinin sürekli bilincinde olmak… kıyamet gününde allah-u teala’ya hesap vereceğinin sürekli bilincinde olmak…. allah-u teala’nın rızası için sevgi ve kardeşlik göstermek."

ayetler, hadisler şeklinde paragraflarca devam etti.

devletin resmi gazetesi bu.

sonra burada kalmadı.

2020 yılının nisan ayında diyanet işleri başkanlığında bir çalıştay düzenlenmeye karar verildi. o çalıştay'ın içeriği de şöyle;

medeni hukukla islam hukukun bağdaştırılması ve ortaya yeni bir hukuk çıkarılması.

isterseniz tekrar okuyalım.

medeni hukukla islam hukukun bağdaştırılması ve ortaya yeni bir hukuk çıkarılması.

ne anlama geldiğini sanırım anlamışsınızdır.

kesmedi mi?

o zaman devam edelim.

şu an için yalova ili pilot bölge seçildi. 4-5 yaşındaki çocuklara haftada 6 saat dini eğitim verilmeye başlandı ana okullarda. ve o okullarda bu eğitimden geçen çocuk ertesi gün annesine şöyle dedi;

"anne o marketten neden alışveriş yaptın? orada çalışan bir kadın. sen bizi cehenneme mi göndermek istiyorsun?"

kesmedi mi? devam edelim.

diyanetin bütçesi 8 bakanlıktan fazla ve her yıl artarak değil... katlanarak büyüyor. diğer tüm bakanlıkların bütçesi düşürülürken üstelik.

şimdi siz diyorsunuz ki deizm, ateizm artıyor falan fistan. bu çok büyük bir yanılgı. islamofaşist rejimler için "inançlı" insanlara ihtiyaç yoktur. bu rejimlerin hüküm sürdüğü devletlerin halkları dindar mı zannediyorsunuz?

bugün koşar adım gelen islamofaşist rejim karşısında muhalefet ağzını bile açamıyor.

neden?

din düşmanı ilan edilmekten korkuyor çünkü.

bu sarmala bir defa girersen çıkışı olmaz.

ve bu sarmala girdik arkadaşlar.

bu yolun sonu bellidir.
hesabın var mı? giriş yap