şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: artvin)
  • kesinlikle van.bir karadenizli olarak bir arkadaşımın daveti üzerine gittim ve çok beğendim.terör olmasa ve gerekli turizm desteği sağlansa ülke ekonomisine çok büyük katkı sağlayacak bir şehirdir.
  • bence kars. hem rus izleri barindirir hem de ermeni kültürü. erzurum gibi yobaz degildir, güneydogu illeri gibi asiriliklari yoktur. bir dönem okur yazar oraninin en yüksek oldugu illerden biriydi. (son yillarda gerilese de) . malakanlardan hala birkac aile bulunmaktadir. ıyi insani iyidir, kötüsü dolandiricidir. (onlarda genelde istanbula goc ettiginden problem yasamazsiniz )
  • o şehir kesinlikle adıyaman dır.
  • (bkz: ığdır)
  • (bkz: tokyo) hem türkiye'nin doğusundadır hem en yaşanılası şehirdir. biraz pahalı olabilir ama geliri de hakeza nispeten daha yüksektir.
  • (bkz: malatya)
  • şaka gibi yorumlar yapılmış resmen. benim sıralamam:
    1- gaziantep
    2-malatya
    3-erzurum

diyarbakır ve şanlıurfa gibi güzel şehirler terör belası yüzünden yaşanılır durumunu kaybetmiştir benim gözümde.
    not: malatya candır.
  • tartışmasız malatyadir tabi ki. hatta malatya batıdaki birçok şehirden kat be kat güzeldir mukemmeldir.
  • (bkz: erzincan)
    terörden uzak, insanı insan bir küçük anadolu şehridir. ankara'dan daha soğuk değildir, ankara'nın amına koyayımdır.