şükela:  tümü | bugün
77 entry daha
  • trabzon.

yaylaya bir çık kendini isviçre'de sanarsın.
  • menderes türel gibi birini iki kere seçmiş şehir oslo'ya 30 km uzaklıkta olsa içinde herkes norveçli olsa bile avrupai değildir.
  • kesinlikle uşak dikilitaş district
  • avrupa'nın her şehrinde bulunmadım, oldukça sınırlı bir bilgim var ama şöyle bir bakınca şehirlerimizin eski halleri avrupa şehirleri kadar varmış ve koruyamamışız maalesef. tüm büyük şehirlerimiz yozlaşmış durumda. bu şehirler bu kadar nüfusu kaldıramazdı; kaldıramadı da zaten.

eski izmir'in güzelliğine bakar mısınız?

konak
    alsancak
    alsancak
    kültürpark
    kültürpark
    karataş

izmir çok göç aldı fakat ben çocukluğumu izmir'de yaşadım, şu anki durumundan kat kat iyiydi 90'lar. avrupa'ya kafa yapısı olarak benzeyen tek şehrimiz izmir olabilir sanırım.
  • (bkz: batman) adı bile ingilizce.
  • eskişehir ve istanbul
  • yoktur. kesinlikle (bkz: izmir) değildir
  • izmir oglum sapık mısınız gelin görün.
  • şehir eskişehirdir
    bir öğrencinin gözünden eskişehiri anlattığı bu videoyu izleyipte başka bir şehir ismi veren olabileceğini sanmıyorum...
  • izmir diyenler ya hayatında hiç
    izmiri görmemiş olanlar yada doğuma büyüme izmir’li olup gözü şehre alışmış olanlar olabilir.2 sene önce hayatımda ilk defa izmiri görmüş ve orda bir hafta kalıp, gezmiş biri olarak kesinlikle harabe bir şehir gördüğümü söyleyebilirim.
    bir şehir o kadarmı fakir ,yıkık,dökük ve çirkin olabilir aklım almadı bir türlü.evler,yollar resmen harabe cidden.
    çok iyi dedikleri yerlerdede aynı şoku yaşadım malesef.
    türkiye’nin yapılaşma olarak en güzel şehri konya’dır şaşırtıcı bir şekilde.avrupai demiyorum bakın ama şehir yapılaşması gayet moderndir.ayrıca şehirdeki evlerde son derece moderndir ,ülkenin herhangi başka bir şehrinde bu kadar güzel evi birarada göremezsiniz.
    konya ile istanbul yada ankarayı yer değiştirseniz paris ile kafa kafaya yarışır kesinlikle.
266 entry daha