• öncelikle anketin zamanlaması manidar. arda turan bu aralar gündemde olduğu için oylamada açık ara arda çıkacaktır. ama futbolun içindeki durumlarına bakarsak en itici futbolcu açık ara volkan demirel'dir bence. arda daha çok futbol dışı konularla gündem oluyor gördüğüm kadarıyla.
  • arda turan'ın başı çektiği ve çıtayı inanılmaz yükseltiği futbolcu klasmanıdır. adamla dalga geçtiniz benim gibisi yüz yılda bir gelir diye. valla ben ikna oldum ve hatta diyorum ki umarım bunun gibisi bir daha hiç gelmez.
  • sikim kadar boyu vardır.

oyumuzun rengi her zaman bellidir.
    he, diğerleri de kendisinden pek aşağı kalmaz ama, sonuç nettir.
  • saha içi eylemleri açısından bakıyorsak;
    (bkz: mustafa yumlu)
  • volkan demirel emre belezoglu blica
  • 1- arda turan
    2- arda turan
    3- arda turan
    4- arda turan
    5- arda turan
    6- emre belözoğlu
    7- volkan demirel
    8- caner erkin
    ......
  • 6 adamın 5 tanesi galatasaray'da oynamış, 4 tanesi fenerbahçe'de oynamış başka takımlarda hiç mi oyuncu yok?
  • çok var be hacı hangi birini sayacaksın.
  • uzun olandır, ondan sonra futbolda dirsek atma, kornerde topa yükselirken rakip futbolcunun yüzüne tükürme, hakemi kandırmaya yönelik hareketlerde gözle görülür bir artış ve hatta faul noktasına konulacak topun küçük ama her insanın gördüğü bir çakallıkla iki metre öteye itelenmesi gibi kanıksanmış mesleki ahlaksızlıklar kabul görmüştür. sonrasında buna tahammül edemeyen insanlar o güzel atlara binip futboldan uzaklaşmışlardır, çünkü attan düşmemişlerdir.
  • anket oynayan oyuncu diye açılmış ama tarık çamdal'ı oynarken gören var mı ki? *

edit : emre'yi tek geçerim bu arada. arda 2-3 gündür yaptıklarıyla açık ara birinci olacaktır ama genel değerlendirmede emre bana göre açık ara öndedir.
hesabın var mı? giriş yap