• hurriyet cumanin elbet bir gun yapmak zorunda kalacagi anket calismasi.
  • gerek görerek gerek işiterek bilgi sahibi olduğum genelevler. sıralama gelişi güzeldir. sonra kimse arayıp ta "kardeşim biz karaköy'den daha iyiyiz, iso 9000 belgemiz bile var, bizi niye alta yazdın" diye itiraz etmesin.

çorlu genelevi: tekirdağ'ın çorlu ilçesindedir. mütevazı, şirin! evleriyle dikkat çeker. bir veya iki katlı evlerden müteşekkil, u şeklinde küçük bir mahelleciktir. karaköy'ün tantanasına girmek istemeyenler biraz yol kat edip çorlu'ya gitmeyi tercih ederler. önünde bir sürü istanbul plakalı araba görebilirsiniz.
    dönüşte tekirdağ köftesi yiyerek kaybettiğiniz enerjiyi geri almanız mümkündür.

bursa genelevi: en meşhurlardan biridir. görmedim, fikrim yok.

karaköy: fazla söze gerek yok. klasik olmuştur.

mersin genelevi: henüz tıfılken gittiğimde ablaların manidar bakışları hoşuma gitmişti. niye baktıklarını biliyordum lakin "lan belki de hoşlandığı için bakmıştır" diye düşünmekten de kendimi alamamıştım.

elazığ genelevi: (görece) coğrafi yakınlık nedeniyle ergen şakalaşmalarımızın konularından biriydi. kapandı.

gaziantep genelevi: lise arkadaşlarımdan biri künyesini kaptırdığına (kendi isteğiyle) göre müşterilere iyi muamale edilen bir yer olsa gerek. gerçi lise talebesi meme görse yeter, aklı gider garibin.

toplam 6 olmuş. formatı bozmayalım biz yine 10 diyelim.

~ belirteyim ki bunlardan sadece çorlu ve mersin'dekini "gördüm", oralarda da herhangi bir "münasebetim" olmadı.
hesabın var mı? giriş yap