şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: bak sen)
  • (bkz: iyi denemeydi montaigne)

mizah bir sanattır, zevktir. buna binaen görecelidir, yoruma da açıktır belki ama bu başlık trolldür.

''...şeklinde olduğundan doğu demirkol‘un cem yılmaz‘dan daha iyi olduğunu belirtmem yeterli olacaktır.''

mesala en iyi komedyen benim için doğu demirkol fanları artık.
  • --- spoiler ---

tüm seyircilerin ayakta alkışladığı güldür güldür performanslarından sonra

--- spoiler ---

adam 35 iqlu güldür güldür seyircilerini mi baz almış yoksa ben halis mi görüyorum kdkxjdlfkxj bence başlığı açan daha komik.
  • kaç para aldın doğru söyle.

doğu demirkol bu entry için sana para verdiyse bilsin ki boşa gitti o para.

tanım: pr kokan başlık. ayrıca kişisel beğenidir. kimseyi bağlamaz. başlık açılacak kadar mühim bir mesele de değil. aslında entry girilecek kadar da mühim bir mesele değil ama akşamdan kalmayım.

ek: (bkz: doğu demirkol kim amk) diyen arkadaşı tebrik ederim. ilk defa cuk oturdu bu bkz.
  • doğu demirkol'un mizahını seven biri olarak çok erken olduğunu düşündüğüm tespit.

başlığı açan arkadaş tüm komedyenleri için işin içine dahil ettiğini söylese de karşılaştırma cem yılmaz üzerinden yapılmış ki bu çok doğal. kendisinin de söylediği gibi ortada bir cem yılmaz ve diğerleri gerçeği var.

eğer stand up üzerinden tartışacaksak şunu bilelim türkiye'de ve yurt dışında bu iş ortalama 20-30 dk sonrasında seyirciyi sıkmaya başlar. iki saat boyunca seyircinin ilgisini sürekli yukarıda tutmak ve bu süreyi dolduracak kadar vurucu espri hazırlamak büyük yetenek işidir. bunu türkiye'de cem yılmaz'dan başka beceren görmedim.

ha ben doğu demirkol'un youtube videoları dışında daha uzun performansını izlemedim bu yüzden başlıktaki iddiaya temkinli yaklaşıyorum.
  • gerçekten doğu demirkol'u sevmeyip, burada aşağılansın ve laf yesin diye açılmış bir başlık olduğunu düşünüyorum. adamın böyle bir iddiası yok zaten. boş yere şimdi bir ton hakaret yiyecek.
  • hayır, batı tahtakol'dur.

edit. ben batı tahtakol diye biliyordum, ama aslında gerçek ismi batı tahtabacak'mış. uyaran arkadaşa teşekkürler.
  • izliyeyim bakalım nasılmış dedim 2 dakika sonra kapattım.beğenenler olabilir ama ben sevmedim.
  • (bkz: o kim la)