şükela:  tümü | bugün
  • kesinlikle akp dönemi değildir. aksini iddia edenler gerçekten de yakın tarih cahili olarak nitelenebilir çünkü 1938-1950 arası dönem, 1970-1980 arası dönem, 1990-2000 arası döneminde yaşananlardan tümüyle bihaberdirler. bir de bu dönemleri bilip hatta yaşayıp da akp döneminin türkiyenin en karanlık dönemi olduğunu sağda solda iddia eden art niyetliler vardır ki, bunların amaçları sanıyorum sadece kendi bulundukları hizbin iktidar olmasıdır.

    not: karabüksporluyum
  • akp'nin gücünü kullanmaya başladığı,cemaatle beraber el ele vererek 90'ların başından beri devlet içine yerleştirip tüm altyapısını hazırladıkları adamları sayesinde planı sahneye koydukları 2008-2012 yılları arasıdır.hedef türk milletinin şanlı yuvası türk silahlı kuvvetleri idi.ergenekon ve balyoz davaları adı altında tamamiyle sahte ve önceden hazırlanmış belgelerle atatürkçü ve milliyetçi kadrolar hedefteydi.çünkü kendi siyasi emellerine ulaşmak için tek engel onlardı.televizyonda canlı yayınla önceden kurgusunu yaptıkları,istek arazilerden çıkan silahlarla bu operasyonun kamuoyunda altyapısını ve desteğini almaya çalıştılar.savcısı oldular savunucusu oldular...

    daha uzun uzadıya anlatılır ancak şahsi görüşüm türkiye cumhuriyeti devletinin 95 yıllık tarihinin en karanlık dönemi budur.daha nice karanlık dönemler,olaylar atlatıldı ancak kamuoyunun gözü önünde ve siyasi erkler tarafından bu gerçekleştirilmemişti.