2130 entry daha
  • ben öncelikle tüm bursalı kardeşlerimden özür diliyorum. bunca zaman sizin trafikte en kötü şoförler olduğunuzu düşünmüştüm ancak daha kötüsü varmış; hakkınızı helal edin.

bu nadide şehir açık ara sakarya'dır benim için.

ulan biriniz de dönel kavşakta yol verin hayvan herifler. orada taliden ya da ana yoldan geliyorsun; belediye öküz kadar yol ver tabelası koymuş, yaya yolu çizmiş o da yetmiş kasis yapmış sen yine de ipini koparmış hayvan gibi geliyorsun.. dönel kavşak dediğim de küçük bir yuvarlak değil he, yanlış anlaşılmasın ülkede o yüzölçümünden daha küçük ilçe var amk.

serdivan'da zaten dedim herhalde burayı ikinci otobana bağlamışlar; şehir içinde 70'den aşagı giden yok; 80 90'lar hak getire. pezevenkler bir de yaya yoluna yaklaştıkça daha da hızlanıyorlar yaya geçmeye kalkarsa zaman kaybeder diye; eve gidip füzyon yapacak çünkü algısını siktiğim.

sinyal kolu zaten bunlar icin tespih asma aparatı zaten onu söylemeye gerek yok.

devletimize buradan sesleniyorum; sakarya'da maden var ey yüce devletim. buraya eds, hız tüneli koyun, polis denetimlerini arttırın; dış açığımızı buradan kapatabiliriz; ya da adam akıllı araba kullanmayı, yayalara ve birbirlerine kars8 saygılı olmayı ögrenirler.

not: bu entry düzgün şoförleri tenzih edilerek yazılmıştır. %3 filan vardır yani tahminim *
  • istanbul net
  • acik ara antalya.hayatimda 3 kere kaza yaptim 3 ü de 12 yillik antalya serüvenimde vuku buldu.ıki defa kirmizi isikta durdugumda arkadan vurdular.bir kere de yan yoldan son surat cikan bir arac carpmisti bana.
    ekleme : araba kullandigim iller istanbul, canakkale, edirne, izmir, mugla, kusadasindan antalya"ya kadar hemen hemen butun tatil beldeleri. ankara , konya ,adana, almanya"nin dogu kismi, avusturya, ıtalya"nin kuzey tarafi, ısvec,polonya,ukrayna vs vs
  • kesinlikle sakarya, sakarya'yı bir zorlarsa muğla zorlar.
  • bir sakaryalı olarak sakarya'da gerçekten felaket bir durumda ancak şunu da söylemem gerekiyor muğla ve özellikle fethiye bence sakaryadan da kötü durumda. her yerden çıkıyorlar her yere atlıyorlar. yayası ayrı atlıyo arabası ayrı atlıyor yola. sanki ben yokmuşum gibi geliyorlar eşekler.
  • sakarya dir bence , zaten istanbulda o plaka numarasini gorunce kaciyorum yoldan
  • ankarada çaresizlikten direksiyona kafa attığımı bilirim
  • kesinlikle antalya. trafikte daha öfkeli, daha ayarsız bir sürücü kitlesi daha görmedim.
  • manisa ve konya ilk beş icerisinde degismez illerdir.
  • dikkatsiz veya acemi bir şöförsen kaza yapma garantili olan manisa'yı ilk üç içerisine istisnasız koyarım. senin şeridine aniden, sinyalsiz, kontrolsüz dalanı mı ararsın, ışık ihlali yapıp sen yeşil de geçerken sana korna çalan mı ararsın, ters yönden gelip sana el kol hareketi yapanımı ararsın. var oğlu var yani.
1627 entry daha
hesabın var mı? giriş yap