şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kesinlikle kütahya değildir. 18 senem orada geçti. yaşadım biliyorum.

özellikle son zamanlar hiç değildir.
  • kutahya kafaya oynar bayburt'u atlamamak lazım
  • secim sonuclarina gore konya ve kahramanmaras birinciligi paylasirken, bronz madalya erzurum'a ve gumus madalya rize'ye gidiyor. gayet adaletli bir bolgesel dagilim goruyorum.
  • istanbul. sonuçta her şeyin "en"i burada yaşanır.
  • hangi birini saysak ki? yobaz olmayanları saysak herhalde daha kolay sonuca ulaşırız.
  • afyon olduğu konusunda ısrar edebileceğim anket.
  • yobazgat diye bilinen bir sehir.
  • ızmir'e yobaz diyen mallarin yasadigi sehir. kesinlikle bunlar bunyelerinden suzerek yetistiriyorlar. ozenle taciz, tecavuz, kap kac, at hirsizligi vs gibi etkinliklerle buyuyorlar. bizim atalarimiz at ustunde arkaya donerek ok atmada basariliydi, bunlarin yobazliklari ise o donemden bu doneme hic ilerlemedi hep ayni amk. kafa bos genetik kodlamalarinda bu var, bu yuzden bulunduklari muhit neresi olursa olsun oranin kalitesinide asagi cekiyorlar. bu tiplerden biri oturdugunuz cafeye filan gelse o les kokusundan rahatsiz olup kalkar kacarsiniz. oyle iste yobaz amk yobazi.
  • kütahya bknz: yıllardan kurak geçen bir yıl kütahya ahalisi kuraklığın yağış olmamasını üniversiteli öğrencilerin zina yapmasına ve alkol tüketmesine bağlayıp üniversiteye yürüyüş düzenlemiştir.