• karşılığı türkiye'nin yaptığı sınır ötesi hareketları kınama ile gelecek olan hibe.
  • 770.000 pound tutarındaki fatih sultan mehmet portresini ibb'nin alması olayına masraf, israf, gösteri vb. diyen sözde muhalifler ve münafık aktroller burada mı?
  • benim filistinli kardeşlerim yesin içsin. suriyeli kardeşlerim de yesin içsin. diğer arap kardeşlerim de yesin içsin.

türkler mi? boşver onları.
  • ermeni soykırımını kabul edenler arasında olan ülke
    vatandaşa kesilen sokağa çıkma yasağı paralarını harcasınlar
    birde bekle gör enflasyon dolar niye yükseldi
  • bugün yürürlüğe giren milletlerarası antlaşma uyarınca covid-19 kapsamında filistin devletine 5.000.000 dolar verilmesi durumudur.
    yanarım yanarım türk milletinden dilenerek alınan paraların araplara verilmesine yanarım.
    ne desem boş, ne desem silivri.

kaynak
  • padişahım çok yaşa
  • yahu arkadaş bıktım bu filisitin seviciliğinden, adamlar her fırsatta bizi sırtımızdan vurmaya hazırken biz niye böyle saçma sapan hamleler yapıyoruz? tarihten hiç mi ders çıkarmıyorsunuz? adamların bayrağı dahi ingiliz tasarımı da. kaldı ki adamların düzenli bir devleti bile yok ama biz hala adamları yanımıza çekmeye çalışıyoruz, lan adamların hiçbir söz hakkı yok ki ortadoğu'da?

ortadoğu'da ittifak yapılacak yegane güç israil'dir, başka bir ülke de değildir ki kendilerini resmi olarak tanıyan ilk vatandaşlarının geneli müslüman ülke de bizizdir. adamlar üretken, çalışkan. bizi her fırsatta araplar gibi sırtımızdan da vurmaz, bir dertleri varsa da direkt söylerler.

(bkz: eyyorlamam bu kadar)
  • bu vesile ile siz bize yetersiniz demislerdir.
  • ilk entry'deki kaynak yanlış, gerçek kaynak biziz; halk.
  • ulan dünya tarihinde bizim kadar salakça yönetilen bir ülke olamaz. adamlar sözde ermeni soykırımını kabul ediyor, libya ile yapılan anlaşmaya karşı çıkıyor, bugüne kadar bizim lehimize hiçbir karar almıyor ama biz bunlara yardım ediyoruz. aklım almıyor yahu.
hesabın var mı? giriş yap