şükela:  tümü | bugün
  • hacı şimdi ne oluyor diye merak ettiğimdir. nihat davutoğlu, recep kazaz filan iyice karıştı benim kafam
  • genel itibariyle fikirlerin dengeli dağıldığı, katılımcılara ifade şansı tanındığı ve zaman kaybı olmayan bir program olarak düşünürdüm, fakat dün (10 ağustos) izlediğim program sanki cahit özkan ile gündem değerlendirmesi tadındaydı. moderatörün bu duruma seyirci kalmasını ise ankara ile yapılan bağlantıdaki gecikmelere bağlaması daha da trajik ve komikti. umarım yapılan saçmalıkların idrakına varmışlardır,
    güzel yöneltildiği takdirde çizgisini beğendiğim cnnturk programı.
  • 9 ağustos tarihli yayınında ve genel olarak yayın politikaları gereği hükümeti aklama çabası olan programdır.
    özellikle 9 ağustos yayınında devletin dış politikasını cemaatin yönlendirdiği ve çevremizle olan tüm sorunlardan cemaatin sorumlu olduğu söylendi ve buna bir kişi bile itiraz etmedi.

şunu anlıyorum, akp her ne kadar demokrasi ve cumhuriyet karşıtı olsada meşru bir hükümet ve cemaat en kötü hükümetten daha kötü bir yapı. dolayısıyla cemaatle ilgili konuşurken akp'nin pür i pak görünmesi gibi bir durum ortaya çıkıyor ancak biraz hafızası olan her insanın bildiği gibi aralarında sadece ton farkı var kirlilik konusunda.

o programa katılan komutanlardan biri şu sorumu cevaplarsa bende şartsız şurtsuz akp ve rte'yi destekleyeceğim;
    yahu bir ülkenin başka bir ülkeyle arasını bozmasını nasıl bir yapı sağlayabilir?
    yani cumhurbaşkanı ve başbakanın canhıraş savunduğu o politikaları nasıl temize çıkarabiliyorsunuz?
    vatandaş saf, siz safsınız da biz saf mıyız amk, rte gibi bir yürüyen ego hangi koltuğu hangi kararı, kimle paylaşmış ki şimdiye kadar dış politikayı paylaşsın.

cemaati hep beraber gömelim hatta üstüne beton dökelim ama bu insanlar oraya paraşütle mi indi arkadaş ya?

bir de cemaat akp'den öncede kadrolaşıyordu lafı var. türkiye'nin akp'den öncede borcu vardı ancak bu paşalar geldiler 80 yılda yapılan borcu 14 yılda yaptılar. aynı mantıkla cemaat maraton koşarken akp sayesinde 100 metre koştu resmen. cemaatin yürüttüğü davaların savcısı oldu birileri ve sadece kandırıldım diye sıyrıldı işin içinden.

17-25 aralık meselesine de kumpas diyorlar sürekli. sayın abiler, o tapeler gerçekti yani rte ve kadrosunun, ailesinin yaptığı tüm konuşmalar gerçekti. usulsüz dinleme yapılmış olması onları hukuken aklasa bile o kadarda temiz değiller. elektrik faturama 800 lira vergi var, ki benim kullandığım tutar 1000 tl. diyeceğim şu, tıpkı o tapelerde söyledikleri gibi milletin amına koyuyorlar.
  • bugün neden ve nasıl bittiğini anlamadığım program. bi gariplik var sanki. reklam arası dediler aradan sonra cart diye bitirdiler. detaylandırırım bilgi gelirse.

edit 1) 'hakan çelik'in şu twiti üzere bitmiş olabilir deniliyor: https://twitter.com/…elik/status/764201942822350853
  • şu sıralar batının manipülasyonu nedeniyle karma karışıktır. bir an önce sakinleşmesi dileğiyle.
  • kin=din: ölüm, aldatmak- aldatılmak, suç... olumlu birşey yok. varsada kafir "dış mihrak" işidir (özenti)
  • yuce insan ilber ortaylinin bu aksam konuk oldugu program. ızleyin, izletin.
  • neredeyse her gün yayınlanırken birden bire yok olmuş cnnturk programıdır.
  • ismail saymaz canlı yayında ''ben o kadar canlı bombadan sonra efkan ala'nın istifa etmesini bekledim'' demesi üzerine, akp tarafından bir kişinin ''o zaman yanlış haber yapan da intihar mı etsin?'' dedi. saymaz'ın cevabı: o zaman en başta akp medyası edecek gibi görünüyor.

eğlenceli geçen program.

not: intihar teorisini söyleyen kişi ihsan aktaş'mış. cidden çok ilginç konuşuyor.