şükela:  tümü | bugün
  • iç ve dış düşmanları fena çatlatacak olandır.

http://www.milliyet.com.tr/…caginin-gundem-2453478/

insanlar işte ak parti ile niye gurur duyduğumuzu bir kere daha anlasın. ak parti tarih yazarken görüyosunuz bizim ülkenin muhalifleri neler yazyıo.

muzla, domatesle, kuruyemişle ülkeyi yıkma çaresizliğine düşenler boşa ümitlenmeyin bu ülke yıkılmaz.

(bkz: tf-x)
  • 2 yıldır gaz almak için arada bir bu uçaktan haber çıkıyor umarım yakında gerçeğini görürüz,

yerli araba yapmadan uçak yapabilme
  • ilk yerli savas ucagina turk alfabesinde bulunmayan "x" ile isim vermislerdir.

her seyimiz bati cakmasi.
  • break dance yaparak hangardan hangara koşmakta olan ve aslında "yerli" olmayan uçak. f-16 uçağı 80'li yıllarda üretilirken de "ilk yerli savaş uçağı" mottosuyla tanıtımı yapılıyordu. oysa f-16'nın yerli savaş uçağı olduğu koca bir yalandı. bu uçak ise ne ilk ne de yerli. ama elbette, artık bu ülkedeki hiçbir şey gerçek değil. referandum sonuçlarından tutun da, ekonomik göstergelere varana kadar herşeyin yalan olduğu bu ülkede, artık bunlar diğerlerinin yanında küçük pembe yalanlar gibi durmakta.
  • hala inananların olmasını şaşırtıcı bulduğum haberimsi.

bunu yiyen adam yerli otomobili de, tankı, tüfeği, helikopteri de yedi zamanında.
  • o değil de, bizde ne animasyon kapasitesi varmış arkadaş! şöyle uçaklı tanklı bilgisayar oyunlarını yapıp satsalar, bankaların döviz problemi çözülür esastan...
  • isimlerinin yavuz ve midilli olması muhtemeldir.
  • yumuşak g ile başlamasını umduğum uçaktır efendim. o zaman tam bizim olur diye düşünüyorum x nedir arkadaş. yapıştırın lan "ğ" yi tüm dünya kitlensin "ohh gosh.. this this letter, omg its turkish" diye .
  • yaw he he. animasyonu yapınca gerçeğini de yapmış olduk. zaten almanlar kaybedince biz de kaybetmiş sayılık savaşı. bir zamanlar işte buralar hep dutluktu.