şükela:  tümü | bugün
  • abd medyasında başlatılan üzücü kampanyadır. türkiye maalesef antisemitizm, terör örgütlerine destek, verilen sözleri tutmama, abd ve nato sırlarını rusya'ya sızdırma, diktatörleşme, iran ambargosunu delme ve hatta nükleer silah üretme teşebbüsleri ile suçlanıyor.

normalde rusya ile bu türkiye karşıtlığını dengeleyebilirsiniz.

ancak rusya'nın türkiye işgaline ve ambargosuna karşı durabilecek ne ekonomik bir gücü var ne de askeri bir varlığı var. türkiye gibi güvenilmez ve nerede durduğu belli olmayan bir devlet için de tutup abd ile savaşacağını veya ters düşeceğini sanmam.

ufukta ambargo ve belki de savaş var.
  • erdoğan liderliğinde türkiye iran’dan daha tehlikelidir. iran’ın götü, başı oynamıyor.
  • akp iktidarı, adaletin önemini yitirmesi, güçler ayrılığı ilkesinden ayrılınması, ve islamın sonucunda ortaya çıkan durumdur.
  • abd tarafından yaratılıp desteklenen siyasal islamcı türkiye'nin rusya bloğuna kaptırılması sonucunda olan durum.

oç abd. götüne girsin o siyasal islam.
  • sözlükte en sinir olduğum yazar, işbu başlığın ilk entarisini yazan morales insanı.

özellikle alkol hakkında yazdıklarıyla beni sinirlendiriyor. fakat bu dahil tüm yazdıkları belli bir mesnede dayanan, doğru tespitler.

son bir kaç senedir, hollywoodda da etkileri gözlenen şeytanlaştırmadır.
  • ben bunu 2 senedir söylüyorum. altından bişey çıkacak ama göreceğiz...